Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megműttetnéd magad hogy a...

Megműttetnéd magad hogy a férjednek jobban tetszél?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 11:34
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
Soha! Ha nem kellek így neki akkor úgy sem változna a helyzet! Még magam miatt sem! Ráadásul a hasplasztik az egyik legfájdalmasbb műtétek egyike közé tartozik.
2012. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Azért nem.

Viszont szeretnék mellplasztikát, mert kisfiam után megereszkedtek. Ő nem támogatja, ettől függetlenül lesz.

2012. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Attól függ, miről van szó. A hasplasztikán lehet elgondolkodnék. De! Csak azért, mert szeretem, és szeretnék neki tetszeni. És igen, tudom, enélkül is tetszenem kell neki, satöbbi. De lehet megtenném, anélkül is, hogy kérné, ha megváltozott a testem.
2012. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Akkora divat lett ez a hasplasztika én nem is értem. Meg a mellplasztika szerencsére legalább arra nem lehet panasza.de gáz hogy az emberek ugy mennek a plasztikai sebészhez mint a kozmetikushoz..lez nekem nem szimpi. És hogy a férfiak ezt olyan termeszetesnek tartsák hogy arra nem gondol mi lesz ha szenvedek v. Valami bajom lesz?
2012. jan. 21. 21:31
 25/39 anonim ***** válasza:

Ha valami nagyon megváltozott volna rajtam az ismerkedésünk óta, akkor elgondolkodnék rajta.

De ha megismert, megszeretett és elfogadott pl nagy hassal és pici cicivel, akkor nem fogok kés alá feküdni csak mert szerinte mások is csinálják és ez milyen jó.


Ha már teljesen biztosak leszünk benne, hogy nem szeretnénk több gyereket, én is átgondolom majd a mellműtétet vagy a hasplasztikát.


Kérdezd meg tőle, hogy gondolt-e arra, ez milyen veszélyes és szükségtelen. Megemlíthetnéd neki a mostani implantátum-botrányt is...

2012. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Én nem, ez biztos. És őszintén nagyon rosszul esne, ha ezt kérné. Pedig elég kis melleim vannak, meg amúgy is lenne mit alakítani rajtam, de nem tenném, senki kedvéért.

Bár ez nálunk nem hiszem, hogy elő fog fordulni, azt mondta, hogy borzasztóan zavarná, ha valaha bármit megműttetnék magamon, mert az már nem olyan lenne, mint amilyennek szeret.

És bár nem voltam még terhes, azt mondta, teljesen mindegy hogy miben változik a testem , biztos hogy nagyon gyönyörűnek fog engem látni, mert én vagyok az a nő, aki megajándékozza a szerelmével és egy gyerekkel, és biztos, hogy nem ilyen külsőségekkel fog foglalkozni, csak azzal, hogy mennyire imád, és ha elképzel súlyfelesleggel vagy bárhogy úgyis egy gyönyörű nőt lát maga előtt.

Hát persze élesben majd ki tudja milyen lesz, de ez lenne egy korrekt hozzáállás.

Őszintén nem értem a férjed hogy lehet ilyen veled, ez olyan rossz érzés volt, olvasni is :(

Meg milyen indok ez, hogy a kolléganők is ezt csinálták? Még ha van is valami, ami nem tetszik a testeden, inkább arról kéne biztosítania, hogy így is milyen vonzó nő vagy, nem pedig műtétet követelni:(

2012. jan. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok furán összerakva, de én baromira örülnék, ha csak erre a célra lenne pénzem félretéve és szebbé varázsoltathatnám a testem. Nekem a szenvedést is megérné :) Ezt akár a férjem miatt is megtenném, ha úgy állna hozzá, miért ne?
2012. jan. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Persze, ha már ilyenem agyalsz, kezdeném a felyem leoperáltatásával, focilabdának.
2012. jan. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Szia! Megtenném, de nem alapvetően a férjem kedvéért. Mondjuk, idegen anyagot nem engednék a testembe tenni, lsd. szilikon, botox stb. Esetleg felvarrásról lehetne nálam szó, de elsősorban azért, hogy ne érezzem csúnyának magam. 2 gyereket szültem, többet nem tervezek. Alapvetően nem változott az alakom, de pl. a cicim már nem olyan mint volt. A páromat nem zavarja, sőt :) Neki tetszik, úgy ahogy van. Pedig mi nem most jöttünk össze, hanem még kamaszkoromban, amikor még hamvas voltam :) :) Most már 33. évemet taposom, tehát a gravitáció már lassan nálam is érezteti a hatását.

Egyszónak is száz a vége: a saját önbizalmam növelése érdekében megcsináltatnám, mert alapvetően elég önbizalomhiányos vagyok. Annak pedig a párom is örül, ha nem vagyok depis a külsőm miatt, hanem sugárzok. Természetesen gyönyörű soha nem leszek, mert full átlagos vagyok, de a kisugárzás nagyon fontos szerintem. Persze előtte pro és kontra érveket összevetném. Császáros műtéten is túl vagyok már, szóval tudom, hogy a hasplasztika sem lehet kellemes.

További kellemes hétvétét Mindenkinek.

2012. jan. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Csak magam miatt műtettném meg magam, engem nem nagyon érdekel más véleménye a külsőmmel kapcsolatban. :)
2012. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!