Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megműttetnéd magad hogy a...

Megműttetnéd magad hogy a férjednek jobban tetszél?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 11:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen az a hasplasztika? Leszívás? nagy a hasad avgy mi? a női kollegái csináltattak ezért már téged is rá akar venni? Na az durva... én beszélnék vele, hogy álljon le vagy menjen a kollegáihoz, ha annyira tetszik neki a hasuk
2011. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
50%

milyen a hasad?

szülés utáni csikos,megnyult?

neked mennyire tetszik a saját hasad?

2011. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 Andizsuzsi ***** válasza:
97%
Én arra lennék kiváncsi, mikor látta ő a kolléganők hasát műtét előtt és után? Egyébként egyetértek az előttem szólókkal, nem műttetném magam más kedvéért. Az én hasamra is ráférne, két 60 cm feletti gyereket szültem, és a hasam nem igazán bírta, de a férjem szerint teljesen rendben van így. Kicsit lóg, kicsit csíkos, de így is szereti:)
2011. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem azért végeztetsz műtétet, mert TE akarod, akkor ne csináld! Egy altatásos műtétet az ember a saját döntése alapján vállaljon be, ne más kedvéért. Ez nem az a kategória, hogy "húzzál el sérvműtétre, mert később még rosszabb lesz és féltelek".


Ha teszem azt vakbélgyulladásod lenne, de félelemből elutasítanád a műtétet, akkor jogos a partner erősködése, mert az életed múlhat rajta.

De ha te tetszel magadnak és a saját esztétikai élménye miatt küldene kés alá...akkor javasold neki, hogy ő meg csináltasson farokhosszabbító műtétet, úgyis akkora poén. Aztán lehet mondani, hogy ha te, akkor majd én is. Hidd el, ő nem vállalkozna rá.

2011. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
94%

Soha. De alapvetően nem jutnánk el házasságig azzal, akiről nem tudom, hogy ugyanúgy gondolkodik a témáról, mint én.


Egyébként sem műttetném meg magam, hacsak nem egészségi oka van (túl nagy mell, fájó hát) vagy pedig baleset/betegség után a helyreállító műtét. De azt se azért, mert más azt mondja, hanem hogy újra ép testben élhessek.

2011. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
94%
Ha férjed szerint jó, akkor csináltassa meg ő saját magán!
2011. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
95%
műtét helyett én inkább azt lrdeklődném meg szintén hogy hol látta ő a kolléganők hasát műtét előtt és után is...mert biztos nem fényképen...
2011. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Dandár fürdőben dolgozik és szoktak fürdeni ott a kolléganők is meg ő is műszak után.persze ki tudja...de amugy bikiniben ő csak a lapos hasat látja vágást nem.
2011. dec. 28. 13:46
 19/39 Andizsuzsi ***** válasza:
96%
Lehet, hogy én vagyok naív, de az én férjem nem méregti mások hasát, akkor sem, ha bikiniben látja őket, és nem hasonlítja az enyémhez. Legalábbis egészen biztosan nem hangoztatja. Szerintem alapvetően a kapcsolatotokban és nem az alakodban van az elsődleges probléma.
2011. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
72%
Ha téged is zavar,műttesd meg. Ha nem akarod megműttetni,csak a férjed miatt ne tedd.
2011. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!