Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megműttetnéd magad hogy a...

Megműttetnéd magad hogy a férjednek jobban tetszél?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 11:34
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk úgy néznék ki, mint a Quasimodo, akkor mindenképp megműttetném magam, egyébként nem.
2012. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 fehér gandalf ***** válasza:
már elvett úgyhogy felesleges
2012. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Én saját magamért megtenném. Híztam is terhesség alatt, plussz megnyúlt a bőröm és a haskötő sem segít. Saját poénom, hogy: sebaj a csaszi heget legalább eltakarja.

Amúgy már versenysúlyban vagyok, de az a rohand 10centis bőrlebeny csak ficeg a hasamon.

2012. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 fehér gandalf ***** válasza:
abba a bőrlebenybe az a szívás h sosem fog eltűnni ha nemműteted meg magad.
2012. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Tudom.

Már kezdtek kijönni a kockák a felüléstől, az meg ott lifeg.

A férjemet, állítása szerint, nem zavarja, de engem nagyon. Vastak gumijú mamabugyi viszont szépen leszorítja így nem látszik ruhában. De a tudat, hogy ott van...

2012. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 fehér gandalf ***** válasza:

yup. meg kekszelni akarsz azt elmegy a kedved ha meglátod.


ez a szülés miatt lett vagy a gyors fogyás miatt?

2012. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni olyan bugyit?és mi a neve ? Szerintem ha a ferjdnek megfelelsz nhogy mütesd magad. Van aki belehal a mütetbe ritka de előfordul.meg utána lehet a heg zavarna.érjecske azt nem látja bugyiban hogy ott a heg mondtam neki.drága rudikám ha a heget is látnád az már nem tetszene annyira
2012. jan. 22. 12:50
 38/39 anonim ***** válasza:

Míg szoptattam (fél év) nem fogyóztam, de nem is híztam. De ez a kis himbilimbi már akkoris ott volt. Aztán hiába a felülés és a turmixkúra, akkoris lefeg.

Itt kifejezetten ENGEM zavar. Ha engem nem zavarna és a férjemet igen, bevallom: tojnék rá. Amit önerőből megtehettem, megtettem.

A bugyit még anyukám vette a triumphban. Jó két három centi vastag a gumija: nagyibugyi.

Amúgy nem műtetem meg, mivel anyagilag nem bírnánk.

Marad a sötétben szexelés. Ha meglátom elmegy a kedvem.

2012. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
A melled az nekd se ereszkedett meg? Nem értem en hogy van ez
2012. jan. 22. 13:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!