Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhinnéd a férjednek, hogy...

Elhinnéd a férjednek, hogy nincs köztük semmi?

Figyelt kérdés
Hétvégén a férjem az újonnan vásárolt házunkat volt festeni, én a gyerekekkel itthon maradtam. Egy kolléganője kiment hozzá pár óra hosszat segíteni. Ketten voltak csak a házban. Mit gondolnátok?
2011. aug. 14. 16:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
77%
Azt, hogy jófej a kolléganő, venni kéne neki egy doboz bonbont.
2011. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
55%
Azt, hogy rendes a kolleganö, hogy segit - ennyire azért meg kellene biznod a férjedben. (Ugyanis attól, hogy egy férfi meg egy nö egy lakásban/házban van, még nem jelenti azt, szexelnek. Ha NEKED ez egyértélmü, akkor VELED igen nagy baj van.)
2011. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
51%
Kedves első válaszoló! Ha poén volt jót röhögtem, ha komoly akkor nagyon fiatal v naiv vagy.
2011. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%
El.
2011. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%

Ez sokmindentől függ. Nekünk is van olyan női ismerösünk, akivel bármikor kettesben merném hagyni a párom. Viszont van olyan is, akinél azért idegeskednék.


Mennyire ismered azt a nőt? Milyennek találod? Szóval igen, ez sokmindentől függ.

2011. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
61%

annyira nem lehet paraszt hogy a még el sem készült házban dugja a csajt!

de ha már most parázol valami nem okés.

most tessék csábosnak lenni

2011. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
84%

A férjed szólt neked, hogy menni fog a nő?

Vagy utólag tudtad meg?

2011. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem viselkedett furcsán utána akkor nem hinném hogy lett volna valami.

De ehhez ismerni kéne a kolléganőt is, meg a férjeddel való kapcsolatodat is. Minden rendben van?

2011. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
88%
Honnan tudod hogy volt volt a nő? Ha a férjed mondta el akkor lehet hogy tényleg csak segíteni ment.Amúgy ismered a nőd?Régóta jóban van a férjeddel? Én is rosszra gondolnék de sajnos most én pont abban a fázisban vagyok,hogy nem bízok a férjemben.....azért akadnak ilyen segítőkész nők,ne ijedj meg rögtön!
2011. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Elhinném, ha megcsalt volna, meg se tudtad volna, hogy ott volt.
2011. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!