Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhinnéd a férjednek, hogy...

Elhinnéd a férjednek, hogy nincs köztük semmi?

Figyelt kérdés
Hétvégén a férjem az újonnan vásárolt házunkat volt festeni, én a gyerekekkel itthon maradtam. Egy kolléganője kiment hozzá pár óra hosszat segíteni. Ketten voltak csak a házban. Mit gondolnátok?
2011. aug. 14. 16:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ketten voltak...


Ha történt volna valami szerinted bevallotta volna, hogy ott volt segíteni?

2011. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
64%
Ha paranoiás vagy, miért nem mentél oda?? Így nem lehet állni a dolgokhoz!!!!! Bízz meg benne!!! Vagy bizonyosodj meg róla h megcsal ha valami rosszat sejtesz, bár sztem te mindenben rosszat sejtesz ! 33/F
2011. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden az aminek látszik,DE,én faggatnám egy kicsit erről a rendes kolléganőről.Én is egy rendes nő vagyok,de már csak az ilyen félreérthető helyzetek miatt,sem tennék olyat hogy elmegyek egy férfi kollégámhoz.Vagy azt hitte hogy te is ott leszel,úgy másképp nézne ki a dolog.De semmiképp se pánikold be magad,mert lehet hogy semmi jelentősége.
2011. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok! Este válaszolok minden kérdésre, most mennem kell.
2011. aug. 14. 16:48
 15/35 anonim ***** válasza:
83%

Én alapból bízom a páromban szóval senkire nem vagyok féltékeny. Azokon a nőkön, akik kelletik magukat a páromnak röhögnöm kell, úgy csinálják...

Én bárkivel kettesben merem hagyni a páromat, bízom benne.


2 évig laktam 4 sráccal (egyik évben is kettővel, másik évben is 2 vel) egyik sem d.gott meg:D nem is tevődött fel. Még csak nem is csókolóztunk. Az hogy két ember egy házban van még nem jelenti azt h d.gnak...:-S

2011. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
97%
Pont kollegaNŐt befogni házfestésre, elég bizarr alapból.
2011. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
73%

Őszintén?!

Bennem ott lenne az a zöldszemű szörny...


1. Mit keresett ott az a nő?

2.Talán ő is festett?

3. Vagy takarított a férjed után??

4. Egy olyan lakásban amihez neki semmi köze???

5. Nincs más dolga a nőnek hétvégén minthogy a férfi munkatársának segítsen festeni????


Igazából te ismered a férjed, és azt a nőt.

De én így ismeretlenül azért azt tanácsolom hogy nézz jól a körmükre, és legközelebb inkább te menj neki segíteni. Ne engedd hogy megismétlődjön. Tudod, az ördög nem alszik!

2011. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
96%

Párom belenézett a kérdésbe és ő azt mondta, - szó szerint -, hogy ez nagyon sz@r szöveg. Szerinte volt ott valami. Azt mondja, szerinte egyértelmű, hogy a nő nem festegetni ment oda....


Mondanám, hogy ez nem az én véleményem, csak gondoltam leírom, mit szól ehhez egy férfi.

2011. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
60%

Ha az én férjem lenne elhinném.


Te férjedet nem ismerem de ha eddig soha nem adott okot arra hogy féltékenykedj akkor szerintem nem bünös.


Most komolyan már miért ne segithetne egy koleganő?ha kolega lenne akkor más a felállás?

2011. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
A kolléganőnek nincs párja,hogy hétvégén így ráér a te férjednek segíteni?Vagy ennyire jóban vannak,ennyire jó barátok?Ebben az esetben én aggódnék,mert az ekkora barátságból átbillenhet a dolog szerelembe is.Én nem hiszek a férfi nő barátságban(persze attól még lehet,hogy van)mert az egyik fél vagy mindkettő egy idő után általában többet érez.A te esetedben az is számít,hogy te ismered-e a nőt,vagy fogalmad sincs róla,hogy ki és a férjed csak annyit mondott,hogy egy "kolleganő".Mindenesetre én nem lennék nyugodt.Beszélgess el a férjeddel szerintem erről.
2011. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!