Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőd mondaná elhinnéd?

Ha a barátnőd mondaná elhinnéd?

Figyelt kérdés
Elmondtam a barátnőmnek, hogy megcsalta a férje, aki persze kimagyarázta, és most rám haragszik a barátnőm. Nem akartam elmondani, bár erősen célozgattam, de a férje már bemutatta nekünk 1-2 szeretőjét, és nem bírtam tovább, bár tudtam, hogy ez lesz.
2011. júl. 21. 15:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
minek avatkoztál bele?
2011. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mert a barátnőm, és zavart, hogy hülyének nézik.
2011. júl. 21. 15:52
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Klasszikus hiba! Ha ilyet tudsz, halgass. Csak rosszul jöhetsz ki a dologból. Ő dolguk, legközelebb ne szólj bele.
2011. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

elsőnek is miért nem a hapsinak mondat, hogy tudod amit tudsz?!

Hülyeséget követtél el, nem kellett volna elmondanod, te nem tudhatod, hogy kettejük között mi van, milyen a kapcsolat, hogy miért is lépet félre valójában.


És az ilyen jót akaró barátnők csak rosszat csinálnak azzal ha bele avatkoznak más magánéletébe.

2011. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Ismét egy nagyon értelmes és minden kötözködéstől mentes válasz FromOz-tól...


Kérdezőnek: mindig így van. Azon csattan az ostor, aki felvilágosít. Szerintem maradj távol tőlük kicsit, a barátnő úgyis rájön előbb-utóbb, hogy igazad volt.

2011. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Nézd, akár elmondod, akár nem, a tények makacs dolgok. Ha a barátnőd a homokba dugja a fejét, az nem a te gondod. Lehet lamentálni, hogy az a jó, ha elmondod, vagy az, ha nem, de ha te így tartottad korrektnek, akkor így van jól. Ha a barátnőd emiatt haragszik rád, nem érdemes magadra venni. Inkább sajnálni lehet, hogy mennyire nem tudja, ki van mellette, és ki nem...
2011. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Lepontozhattok, de én örültem volna anno, ha egy barátnőm szól, hogy félrekefél az exem.. sőt.. egy másik akkor még barátnőnek hitt csaj nem lefekszik a pasimmal, hanem szól, hogy dobjam ki a fenébe...


Amúgy ha egy tényleg régi és jó barátnőm szól, akkor ha azonnal nem is tudom elhinni, azért elgondolkodok rajta, és elkezdem figyelni a jeleket.. (bár amikor volt erre példa, magamtól is feltűntek dolgok)

Ha csak ismerős-barátnő szólna, azt talán kétkedve fogadnám, de akkor sem kezdeném el rögtön szidni.. Már csak azért is, mert ha netán ő a hunyó, akkor is "engedd közel a barátaidat magadhoz, az ellenségeidet még közelebb".. :)

2011. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Majd ha kiderül,még a barátnőd fog kergetni,hogy bocsássad meg a hülyeségét.. többet te nehogy felkeresd a barátnődet.

Elhinném,igen.Aztán bebizonyosodnék róla magamtól is.

2011. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én elhinném. Anno az exem az exbarátnőjével csalt meg, mikor a lány elmondta, elhittem, és jól is tettem, mert nem hazudott.

Csak higgyen már az ember a saját barátnőinek akkor, ha ennyire nem bízik benned miért vagytok barátnők?! Elhiszem, hogy nagyon szereti a férjét, de....minek hazudozna ilyesmiről egy barátnő?!

2011. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Ezek a válaszok... a barátnőjéről van szó, nem egy idegenről. Én igenis elvárnám a legjobb barátnőmtől, hogyha ilyet tud mondja el nekem. Ha nem is hiszi most el, hátha jobban figyel majd a férjére és a végén még lehet, hogy hálás lesz, hogy felnyitottad a szemét.
2011. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!