Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőd mondaná elhinnéd?

Ha a barátnőd mondaná elhinnéd?

Figyelt kérdés
Elmondtam a barátnőmnek, hogy megcsalta a férje, aki persze kimagyarázta, és most rám haragszik a barátnőm. Nem akartam elmondani, bár erősen célozgattam, de a férje már bemutatta nekünk 1-2 szeretőjét, és nem bírtam tovább, bár tudtam, hogy ez lesz.
2011. júl. 21. 15:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%
Utolsónak igaza van, ne te érezd magad kényelmetlenül. Az ilyen ügyek, általában kétféle következménnyel járnak. Az egyik az, amibe te kerültél; a barátnőd téged utál, mert tudod amit tudsz. A másik, ha nem szólsz. Akkor néhány év múlva azért haragudott volna meg rád, mert tudtál róla, hogy csalja őt a férje, de nem szóltál...
2011. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem arról van szó h nem hisz neki, hanem h a nő is tudta h megcsalják, de nem AKARTA tudni. És ezért nem kell az ilyesmibe beleavatkozni, mert nem tudhatod, h ő inkább homokba dugná-e a fejét. Ilyenkor előbb puhatolózni kell, v már jó előre h akarná-e tudni, így ha bekövetkezik, már tudod, h elmond-e v nem. De ha erről két bnő között nincs egyesség jobb hallgatni.
2011. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%

Jó barátnő vagy.

Nem is értem, hogy írogathatnak itt olyanokat, hogy minek szólsz bele, FromOz hozzászólása pedig minősíthetetlen.


Ne haragudj a barátnődre, hogy haragszik. Remélem hamar megoldódik a dolog, és ő is megfelelően feldolgozza a történteket.

2011. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A vicc az egészben, hogy a férje kimagyarázta, és ugyanúgy félrejár, sőt még rám se haragszik.
2011. júl. 21. 16:12
 15/20 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ennyit a barátságotokról.. a férjével meg ne foglalkozz.. a barátnőd idővel vagy rájön, hogy Te jót akartál neki, vagy nem, és akkor éli tovább az álomvilág-házasságát... ez már csak rajta múlik..
2011. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%

Te megtetted, amit egy jó barátnőnek illik. Én legalábbis elvárnám a barátnőimtől, hogy szóljanak, ha ilyen lenne, akkor is, ha adott pillanatban rosszul érezném magam miatta. Jobb tisztán látni.


Ezek után már az ő dolguk, mit tesznek, te szóltál. Ha ki is magyarázta most, egyszer lehet lebukik a pasi. Ne érezd magad emiatt rosszul, hiszen nem rossz szándékkal mondtad el a barátnődnek a dolgot, sőt.

2011. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

Először én is a férjnek szóltam volna, hogy azonnal hagyja abba, mert ha nem akkor szólok a b.nőmnek.


De ez egy nagyon nehéz helyzet, mert igazából tényleg nem célszerű beleavatkozni. Én személy szerint elvárnám az összes b.nőmtől, még a távolibbaktól is, hogy szóljanak.


De lehet a b.nőd azért haragszik rád, mert valahol ő is tudta, sejtette, h így van, de mástól hallani fájt neki és zavarta.. Talán erről lehet szó.


Ha pedig a férje kimagyarázta és inkább neki hisz, mint neked, akkor hagyd az egészet a fenébe. Amit kellett/lehetett, te megtetted. Ne erőltesd az igazad, hagyd őket, ha így jó nekik. Egyszer úgyis ki fog derülni és a b.nőd bocsánatot fog kérni.

2011. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szóltam a férjnek nem egyszer, hogy ez gusztustalan, de csak röhögött, és nem hitte el, hogy szólnék, mert őt régebb óta ismerem.
2011. júl. 21. 17:12
 19/20 anonim ***** válasza:

Már csak azért sem a férjnek szólnék/szóltam volna, mert simán megelőzhetett volna a barátnődnél, hogy Te kezdtél ki vele, és a barátnő így már pláne nem hinne Neked.. :(


Amúgy amilyen barátnőim vannak, én elhinném nekik. Ha azonnal nem is 100%-ig, mindenképp utánajárnék a dolognak.

2011. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szánalmasak az ilyen csávók... Nem lehet semmi elég indok arra, hogy valaki megcsalja a másikat. Ha gond van, akkor inkább hagyja el az illetőt, de ne alázza meg ilyen mocsokkal...
2011. aug. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!