Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhinnéd a férjednek, hogy...

Elhinnéd a férjednek, hogy nincs köztük semmi?

Figyelt kérdés
Hétvégén a férjem az újonnan vásárolt házunkat volt festeni, én a gyerekekkel itthon maradtam. Egy kolléganője kiment hozzá pár óra hosszat segíteni. Ketten voltak csak a házban. Mit gondolnátok?
2011. aug. 14. 16:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
80%

a férj sem lehet annyira amatőr, h ezt elújságolja, ha van köztük valami.

normális ember ilyenkor hallgat mint a sír, nehogy gyanúba keveredjen.


mondjuk az én páromat egy raklapnyi playmate-tel össze lehetne zárni, egyikhez sem nyúlna. legalábbis én ezt gondolom róla, és eddig még nem döntötte meg a téziseimet.


én inkább nem nyomozgatok utána betegesen. ha olyan ügyesen csinálja, h nem jövök rá akkor legyen ez a jutalma.

2011. aug. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

100%-osan megbízok a férjemben, és eleve nem is hívna semmilyen kolléganőt segíteni. A kettő valahol összefügg.


Ha ilyen bizalmas barátnői lennének a munkahelyen, akikkel még hétvégén is órákat tölt kettesben, azt hiszem nem bíznék benne.

2011. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Nagyon jóban vagyok több férfikollégámmal, de nem igazán tudnék elképzelni olyan szitut, amikor így kimennék hozzájuk (egyedül) segíteni...


Azért nekem gyanús.

2011. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

"a férj sem lehet annyira amatőr, h ezt elújságolja, ha van köztük valami.

normális ember ilyenkor hallgat mint a sír, nehogy gyanúba keveredjen. "


Épp ez benne a vicc... Elmondja, így amikor a szomszéd jön, hogy egy nőcivel látták a kedves férjet, akkor a feleség csak bólogat, hogy igen, tudok róla...

Az én férjem megcsinálta ezt.

2011. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
32%
Én elszoktam menni barátom haverjaival 2esben/3hasban/4esben programozni, ha ő épp nm ér rá,de én unatkozom. Ő is elmegy bulizni, ha én nem érek rá. Nekünk ebből nincs problémánk.
2011. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Vázolom a helyzetet lehetőleg elfogultság nélkül, reálisan.

A kolléganőt én is ismerem, aranyos, rendes, tényleg segítőkész természetű lány. Helyesnek, csinosnak mondható, nálam 10 évvel fiatalabb. Van barátja, akivel együtt lakik. A férjem kedveli, ezt már ezelőtt is megállapítottam, többször emlegeti, mint az nekem kívánatos lenne. Tudomásom szerint a lány ajánlotta fel, hogy szívesen segít. A férjem mondta előre, hogy felajánlotta a segítségét, de még nem biztos (itt ez a részlet nekem is zavaros), majd még telefonon egyeztetnek a hétvége folyamán, hogy akkor konkrétan jön vagy nem és ha igen, akkor mikor. Aztán már utólag mondta a férjem, hogy volt pár órát festeni. És igen, pont összefutottak egy közös ismerősünkkel az utcában.

2011. aug. 14. 23:01
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek is volt egy kolleganője, akivel nagyon jóban volt, jókat tudtak beszélgetni. Megismertem, tényleg kedves, bár kicsit szerencsétlen sorsú lány volt. De rossz szavam nem lehet rá, ha áttételesen meghallotta, hogy valamire szükségem van, nekem is próbált segíteni.

Aztán kiderült, hogy beleszeretett a férjembe. A férjem ekkor segített neki másik munkát találni - miután elmondta a férjemnek, azt is elmondta, hogy rossz neki, hogy egész nap néznie kell. A másik munkahelyén jól van, a férjem pedig azóta nem kezdeményez beszélgetést vele, mert bár nagyon kedveli, kegyetlenségnek tartaná, hogy "huzogatja előtte a mézesmadzagot".

De mondom, amíg ez nem derült ki, nagyon jó barátságban voltak.

Viszont ha a lány keresi és ügyintézés jellegű segítséget kér, akkor a férjem a mai napig segít neki, csak a személyes találkozást kerüli. Ha meg mondjuk pakolni kell (bútorokat, amit ő nem bírna el), akkor haverokkal leszervezi, hogy segítsenek neki.

2011. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Soha ne hidd el,hogy segíteni akart a kolleganő: Ez egy titkos viszony. Menj utánuk és véletlenszerűen látogasd meg őket.Aztán majd írj. Ez nem normális .
2011. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Te elmennél egy nős kollégádhoz festeni kettesben?
2011. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Én nem mennék sem nős, sem nőtlen férfikollégámhoz hétvégén ketteseben. Ha lesz fejlemény, majd megírom.
2011. aug. 23. 00:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!