Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Mit csináljak, ha a barátnőm mindenben jobb nálam és sosem tudom utól érni, bármennyire is igyekszem?

Figyelt kérdés

Például mostanában is ugyanoda mentünk szóbeli felvételizni angolból. Én betanultam az összes érettségi tételt, hetekig készültem rá. Szóbeli előtt 2 nappal megkérdeztem, hogy megyünk-e együtt vagy a szülei viszik-e, és ott nézett rám kérdően, hogy jé az holnap után lesz? Aztán amikor ültünk a váróban halál nyugodtan piszkálta a körmét, kérdeztem, hogy mennyit készült. Erre csak nézett rám furán, hogy miért kellett volna készülni egy angol szóbelire. Aztán kijött a vizsgáztatótól röhögve hogy "bitch, im fabulous."...tegnap írták ki a honlapra a szóbeli eredményeket, egyedül ő kapott maximum 50 pontot a 126 jelentkező közül, én meg csak 38-at..

És kitűnő tanuló..jó mondjuk én is, de ő semmit nem tesz érte...van hogy nem ad be egy dolgozatot, rengetegszer előfordult már, de valahogy mindig lebukás nélkül elintézi..-.-Meg mindig kimászik mindenből, de én már csak lesek...például történelem órán is felelt a 2.világháborúból, a tanár éppen beakarta írni a 4/5-öt, erre elkezd nevetni, hogy "aranybulla 1222" és beírta a tanár az ötöst!!!!-.- közben nem tanul semmit, csak figyel órán, aztán otthon nyomja a world of warcaftot..

és átlagon alul szegények, alig van pár ruhája, még is mindenki divatosnak gondolja, mert azt mondja, hogy "inkább veszek egy drágát mint 5 olcsót" szóval gyűjti mindig a márkás ruhákra a pénzt. Ezzel elérte, hogy lehetne sok pólója, ehelyett van maximum 8, de "jó minőségű"

Arról ne is beszéljünk, hogy kiállnak a csontjai, még is tetszik a fiúknak...miért jó a fiúlnak a csontkollekció?? Ha ráfekszenek szúr...


2012. márc. 10. 00:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Megy/ment az MTV-n egy olyan műsor, hogy Ha igazán ismernél. Mindenféle diákot összeszednek az iskolából, és mesélnek magukról. Sokszor kiderült, hogy az osztályelsőt verik otthon, a menő lány többször próbált már meg öngyilkos lenni, stb... Szerintem nézz meg belőle pár részt. (itt lesz online: [link]

Szerintem ne legyél irigy a barátnődre, biztos neki is megvannak a maga bajai.

2012. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Speciel az engem is nagyon tud zavarni, mikor valaki nincs benn egy órán sem, én persze az összesen ott koptatom a padot, vizsgán mégis ő kap 5-öst én meg 4-est. Viszont azt is vedd figyelembe, hogy ezek szerint ennek a leányzónak az életben még semmiért sem kellett megküzdenie, ami később változni fog. És mivel veled ellentétben neki úgymond nincs gyakorlata abban, hogy valamiért megküzdjön ezért csúnyán fel fog sülni. Egyetemen pl nem elég csak ott lenni az órákon (legalábbis a legtöbb tárgyból), tanulni is kell, nem is keveset.

Az, hogy divatos e vagy sem, igazán nem kéne, hogy zavarjon. Régen is orbitális baromságnak tartottam ezt a, "csak márkás cuccot és semmi mást" életvitelt. És, ha neki márkás nacija van, akkor mi van? Semmi. Hát legyen. Ugyanúgy Kínában gyártják azt is, mit amit te illetve mindenki más visel. Ő a hülye, hogy megveszi 6x drágábban ugyanazt :)

2012. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

ne zavarjon,hogy tehetségesebb!Jobban fog az agya!Meg az,hogy szegényebbek az miért zavar ,örülj neki,hogy neked megvan "mindened".

Én is szegény vagyok ,de ezt tényleg úgy kell érteni ..és hasonló vagyok a barátnődhöz ,ami másnak 30 perc tanulással kár nekem csak 10perc . ezt nem nagyképűségből mondom ,csak azt hogy vannak ilyen képességei tanulás terén!

2012. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
jár*
2012. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Fogadd el vagy ha nem tudod, akkor keress egy magadhoz való irigy, buta és rosszmájú barátnőt.


A barátnőd a szegénységgel nagyon nagy terhet kapott a vállára, és az, hogy emellé még átlagon felül tehetséges is - mert MINDENT nem lehet mázlival magyarázni! -, pláne nőként Magyarországon az csak plusz teher. Na és ha csontkollekció? A nagyon tehetséges nők sokszor vékonyak.

Viszont úgy tűnik, nemcsak csontkolleció, hanem emellé van egy elég erős és öntörvényű személyisége is (ami az igazis tehetség velejárója), és ez kisugárzik másokra - azért vonzza ő a többi embert kinyúlt pólóban is, te pedig azért taszítod a legdivatosabban is, mert az irigység és a vasszorgalom mellé nem sok más jutott.


Mégis mit vársz? Dícsérjelek meg a rosszmájú, irigy és gyűlölködő szövegedért? Talán örölj neki, hogy egy ilyen kiváló jellemű, okos nő a barátodul fogad.

2012. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Minek neki ellenség, amikor ilyen 'barátnője' van, mint te? Én még egy barátnőmről sem nyilatkoztam így.
2013. jún. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!