Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből éreztétek hogy jobb...

Miből éreztétek hogy jobb lenne külön?

Figyelt kérdés
Meddig voltatok együtt?és megpróbáltátok újrakezdeni?viták voltak?
2012. febr. 15. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
5 év. éreztem hogy bár szeret, egyszerűen fele annyit nem hajlandó tenni a kapcsolatunkért mint én, pedig nagyon is szükség lett volna rá. Egy időre szétmentünk, aztán újra megpróbáltuk, azt hittem mi vagyunk akiknél kivételesen működik az újrakezdés. A nagy francokat...soha nem működik az ilyen.
2012. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

4 évig voltunk együtt.3 évig jó volt nagyjából,aztán exem egyre kevésbé törödött velem,sosem csináltunk semmit,és elkezdte a "nő dolga a férfit isteniteni és kiszolgálni" hülyeségét-dolgozó tanult nő vagyok mielőtt kötözködne valaki.

Próbáltam hogy változtasson,igy nem fog menni,de nem érdekelte.Kitettem a lakásomból,könyörgött,elküldtem azzal,hogy gondolja át,mit változtatna.Erre besértődött hogy de én ugy szeressem ahogy van.Nem akartam,hisz már nem volt benne semmi férfias,és változni sem akart,rég nem az volt aki anno.És engem se tekintett nőnek,csak házicselédnek.

Nem vitatkoztam,összepakoltam a cuccát,és szia.

Próbálkozásai voltak,de változtatni nem volt hajlandó.


Azóta boldog vagyok.Mással.

2012. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

3 évig. Elcsesztük, nem vettük elég komolyan az egészet, és egyikünk sem tett érte, csak beszéltünk róla. Végül teljesen rossz lett otthon a hangulat, szétköltöztünk, szakítottunk. Azt éreztem, hogy annyira belekeveredtünk a saját nézőpontunkba, és annyira berántott a lefelé gyűrűző spirál, hogy ezt már belülről nem lehet megjavítani. Tele voltunk mindketten tüskékkel. Úgy éreztem, hogy az egyetlen esély arra, hogy rendbe tegyük a dolgokat, ha kiszállunk. Aztán az vagy rendbe teszi, vagy nem, de másképp esély sincs.


Most persze mindketten szenvedünk mint a kutya.

2012. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!