Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Mit csináljak, ha a barátnőm mindenben jobb nálam és sosem tudom utól érni, bármennyire is igyekszem?

Figyelt kérdés

Például mostanában is ugyanoda mentünk szóbeli felvételizni angolból. Én betanultam az összes érettségi tételt, hetekig készültem rá. Szóbeli előtt 2 nappal megkérdeztem, hogy megyünk-e együtt vagy a szülei viszik-e, és ott nézett rám kérdően, hogy jé az holnap után lesz? Aztán amikor ültünk a váróban halál nyugodtan piszkálta a körmét, kérdeztem, hogy mennyit készült. Erre csak nézett rám furán, hogy miért kellett volna készülni egy angol szóbelire. Aztán kijött a vizsgáztatótól röhögve hogy "bitch, im fabulous."...tegnap írták ki a honlapra a szóbeli eredményeket, egyedül ő kapott maximum 50 pontot a 126 jelentkező közül, én meg csak 38-at..

És kitűnő tanuló..jó mondjuk én is, de ő semmit nem tesz érte...van hogy nem ad be egy dolgozatot, rengetegszer előfordult már, de valahogy mindig lebukás nélkül elintézi..-.-Meg mindig kimászik mindenből, de én már csak lesek...például történelem órán is felelt a 2.világháborúból, a tanár éppen beakarta írni a 4/5-öt, erre elkezd nevetni, hogy "aranybulla 1222" és beírta a tanár az ötöst!!!!-.- közben nem tanul semmit, csak figyel órán, aztán otthon nyomja a world of warcaftot..

és átlagon alul szegények, alig van pár ruhája, még is mindenki divatosnak gondolja, mert azt mondja, hogy "inkább veszek egy drágát mint 5 olcsót" szóval gyűjti mindig a márkás ruhákra a pénzt. Ezzel elérte, hogy lehetne sok pólója, ehelyett van maximum 8, de "jó minőségű"

Arról ne is beszéljünk, hogy kiállnak a csontjai, még is tetszik a fiúknak...miért jó a fiúlnak a csontkollekció?? Ha ráfekszenek szúr...


2012. márc. 10. 00:57
1 2
 1/16 attila 08 válasza:
mond azt h csak direkt hagyod nyerni ne vedd a szivedre van ez igy egy poénnal mindent el lehet ütni légy magabiztos a csajszi mindenből ki tudja dumálni magát ennyi, laza légy gondolkodj és ne lepodj meg ha váratlant kérdeznek próbálj vidám és ngydumás lenni
2012. márc. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Ne legyél irigy, nem szép dolog...
2012. márc. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

tényleg a barátnőd? :) az utolsó két mondatod elég rosszmájú...


ha a barátnőd, fogadd el őt, minden "pechjével" és szerencséjével együtt. azért az anyagi helyzetéről tett utalásodból az is kiderült, h neki is kijutott az előbbiből is, nem csak az utóbbiból.


amúgy a fiúk általában jobban kedvelik a vékony lányokat, főleg fiatal korban. senki sem szúr, ha ráfekszenek ;-)

2012. márc. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

tudod a barátnő azt jelenti,hogy szereted az illetőt,nem vagy rá irigy. Örülsz,ha jól sikerül neki valami és segíted amiben tudod.

Amit te leírtál az süt az irigységtől. Örülj neki,hogy őilyen. Biztos neki se könnyű,ha - ahogy írod - átlagon alul szegények,de ő mégse irigykedik rád, hogy nektek több pénzetek van és te annyi polót vehetsz amennyit akarsz. Nem irigykedik, hanem megoldja a gondot.

2012. márc. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

A barátnőm tanulásból pont ilyen mint a tiéd. Két nappal előtte belenéz és már tudja azt amire én heteket készülök. De én inkább csodálom ezért, ha pedig úgy van akkor megkérdezem hogy ezt és ezt hogy érdemes megtanulni. Nem irigykednék rá sose.

Ha nem tudod őt így elfogadni akkor ne barátkozz vele, pláne hogy az utolsó két mondatoddal eléggé lehúztad.

2012. márc. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy látom inkább irigy vagy a sikereire.Na és ha sovány?valószinű az a csaj tele van élettel vidámsággal.Ami neked nem megy.Vannak emberek akik, lehet kövérek vagy rondák,de mégis van bennük valami amiért jól érzzük magunkat a társaságukba.
2012. márc. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én is olyan vagyok, hogy nem erőlködöm, ha tanulásról van szó. órán figyelek, esetleg ha olyan a tantárgy akkor otthon is nekiülök, de az, hogy rágörcsöljek, olyan csak az irodalom érettséginél volt(de aztán kiderült, hogy felesleges volt az izgalom). ez ellen nem tudsz mit tenni. a másik fele, hogy nem tudod befolyásolni, hogy kinek mi tetszik. ha fiúknak bejön, akkor hiába állsz a fejedre, akkor sem tudsz mit csinálni. inkább felelj meg önmagad elvárásainak és nem fog ilyenek miatt fájni a fejed.
2012. márc. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon irigy vagy, nem szép dolog, de emberi és emberek vagyunk.

Nekem is ez van az egyik legjobb bartánőmmel. Még gimiben ismerkedtünk meg, mindig olyan szerencséje volt mindenben, sosem szívta meg. Volt, hogy a pad alá bújt, hogy ne hívja kia tanár felelni és tényleg nem hívta ki, bezzeg engem igen. Nem sokszor tanult igazán keményen, sokat lógott mégis a szép mosolyávalé valahogy elintézett mindent. Meg szerencsével.

Érettségin is, pont azt húzta ki, amit előtte a taxiban meséltem el neki, szóról szóra azt mondta:)

Arról ne is beszélünk, hogy mindig szebb és csinosabb volt nálam, még akkoris több pasinak tetszett, ha a nagyija által kötött pulcsi és kínai nadrág volt rajta.

Bevallom, irigykedtem rá, főleg mikor abba a pasiba szerettem bele, aki érte volt odáig. De a baráti szeretetem mindig erősebb volt. Erre nagyon figyelj. Meg lehet érteni, ha irigy vagy, de te már kezdesz rosszindulatúba átmenni, ami nem szép. A barátságod mindig legyen erősebb.

2012. márc. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóbeli vizsgák nagy részénél számít a dumakészség. Hasonló túlélő üzemmódban tettem le három nyelvvizsgát és diplomáztam.

Nekem is volt olyan, hogy reggel hívás ébresztett, hogy hol vagyok. Mondom az ágyamban és félkómában, miért?

Hát itt kéne lennem a folyosón, mert vizsga van. Villámgyors fogmosás, fésülködés, öltözés, rohanás (egyetlen szerencsém az volt, hogy közel laktam a főiskolához), lihegve berongyoltam az épületbe, leroskadtam a várakozók közé. Akkor néztem fel, hogy amúgy miből vizsgázunk...? A helyszínen kunyeráltam el egy jegyzetet, hogy valami halványlilám legyen róla.

Ötössel jöttem ki, mert a vizsgán tudtam valamennyire irányítani a beszélgetést és így nem tudott olyan téma felé menni a vizsgáztató, aminél kiderült volna, hogy gőzöm sincs róla.

Én is láttam akkor megnyúlt arcokat.

2012. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, hozzátenném, hogy pl írásbeli matekkal viszont nagyon megszenvedtem, mert ott csak egy jó megoldás van, kitörölhettem a dumakészségemmel. Arra már tanultam, mint a kisangyal, mert más esélyem nem lett volna - így is harmadszorra sikerült, mert ha nem a feladatba gabalyodtam bele, akkor nagyvonalúan félreszámoltam egy összeadást...
2012. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!