Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ribancoznak le? Miért...

Miért ribancoznak le? Miért ilyenek velem?

Figyelt kérdés

Na arról van szó, hogy most váltottam sulit és a bokacsizmámnak van 2cm-es sarka és ezért ribancoznak le! Úgy értem, hogy ma is megyek a folyosón és odakiabálnak, hogy "mekkora ribanc"! Na igen de ezek azok akik még nem ismernek az osztályom már nagyon megszeretett és akik ismernek az 6-8.osok ők is próbáltak megvédeni, hogy még nem ismernek ne mondjanak véleményt de nem foglalkoznak vele! Szeretnék velük megismerkedni de ha ilyenek és odamennék beszélni akkor úgy is elzavarnak! Beszéljek velük facebookon? Vagy mit tegyek, hogy megismerjenek? Hétfőtől járok ebbe a suliba...

13/L


2012. márc. 6. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor nem semmi prűd suliba kerülhettél, ha egy kopogó sarok miatt leribancoznak a mai világban.

Ne foglalkozz velük :)

2012. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Micsoda összetartó lányok vannak!
2012. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért irigyek rád, mert nekik nincs kopogós csizmájuk. Biztos, hogy rád mondták a rib@nc szót, lehet csak beszélgettek valakirõl és te magadra vetted, nem lehet?
2012. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát lehet az is, csak a ribanc szót úgy hangosabban mondták!
2012. márc. 6. 15:38
 15/15 anonim ***** válasza:
Most 35 vagyok, de ha visszaemlékszem arra a koromra, nálunk is egy cipő nagy befolyással bírt. Sokszor azt sem számított, ha szakadt a gatya, de ha jó cipője volt valakinek, vagy kinézték, vagy irigykedve bámulták. Még ma is röhögök azon, ha többen lányok álltunk körbe és ha valakin új cipő volt kissé előrébb dugta a lábát, hogy észre vegyük. :-)))
2012. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!