Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ribancoznak le? Miért...

Miért ribancoznak le? Miért ilyenek velem?

Figyelt kérdés

Na arról van szó, hogy most váltottam sulit és a bokacsizmámnak van 2cm-es sarka és ezért ribancoznak le! Úgy értem, hogy ma is megyek a folyosón és odakiabálnak, hogy "mekkora ribanc"! Na igen de ezek azok akik még nem ismernek az osztályom már nagyon megszeretett és akik ismernek az 6-8.osok ők is próbáltak megvédeni, hogy még nem ismernek ne mondjanak véleményt de nem foglalkoznak vele! Szeretnék velük megismerkedni de ha ilyenek és odamennék beszélni akkor úgy is elzavarnak! Beszéljek velük facebookon? Vagy mit tegyek, hogy megismerjenek? Hétfőtől járok ebbe a suliba...

13/L


2012. márc. 6. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a csizmád sarka az oka, nyugodj meg!
2012. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Te nem borsod megyei vagy?

Am elég szemetek hogy ugy alkotnak véleményt hogy nem is ismernek!Fogalmam sincs mit tehetnél de lehet én nem is akarnák velük barátkozni

23/L

2012. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ha csinos, szép lány vagy, elképzelhető, h konkurenciát látnak benned. ez persze csak feltételezés, ennyi alapján semmit sem lehet biztosra állítani. ne aggódj, idővel átrendeződnek a viszonyok. ne közeledj még, egyelőre facebookon se. csak várj... majd spontán kialakulnak helyzetek,amikor bebizonyíthatod, h jófej csaj vagy :)
2012. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, 2.miért kérdezted? Am NEM borsodi vagyok:)
2012. márc. 6. 14:34
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak mert egy veled egykorú ismerősöm is most válott sulit!Tegnap volt az első napja! :)
2012. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem akkor nem egyedül kezdek új sulit de biztos, hogy nem én vagyok:)
2012. márc. 6. 14:40
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Irigykednek rád, a csizmádra! Ne törődj velük!
2012. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Te teljes mértékben biztos vagy benne hogy a csizmád miatt mondanak neked ilyeneket?

Nem ismerlek, nem tudom hogyan nézel ki.

De láttam már tökig sminkelt festett hajú, rib@ncos ruhákban kis 13éves ribnyákat, akik aztán tényleg vitték a pálmát, öregebbnek néztek ki mint nagyanyám...

PErsze, nem azt mondom hogy te ilyen vagy, de elég egy mélyebb dekoltázs, smink, hajfestés, bármi.

2012. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
NEM!! Esküszöm SEMMI sminket nem használok, a hajam 4naponta vasalom hajmosás után mert utána 4napig normálisan áll, de a hajam se ribancos! Ruhám: kék csőfarmer meg csak sima normális pulcsi NEM rakom ki a melleim! Szóval a csizmámra mondták, mert kopog a sarka de szinte SEMMI sarka nincs csak kopog!!
2012. márc. 6. 14:57
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Ezek ám a gondok. De rég voltam 13 éves :) CUKI
2012. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!