Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az érzés? Nem...

Mi lehet ez az érzés? Nem tudom mi van velem.

Figyelt kérdés

Kb. két hónapja lett vége egy közel 5 éves kapcsolatomnak, az utolsó hónapok már szörnyűek voltak, szóval nem hirtelen történt, már korábban elkezdtem magamban lezárni, mielőtt kimondtam, hogy vége. Azóta nagyon jól érzem magam, rengeteg pozitív visszajelzést kapok a környezetemtől minden téren. A pasik is megtalálnak, viszont annak ellenére, hogy konkrét ellenérvet nem tudok felhozni egy ellen sem, nem tudom közel engedni magamhoz őket. Pedig nagyon rendesnek és normálisnak tűnnek, látszik, hogy megbecsülnének. Valószínűleg minden olyan érzelmet megkapnék, amit az utóbbi időben a régi kapcsolatomból nem, de ennek ellenére mégsem tudom elhatározni magam a kérdésben.

Szerintetek?


23/N


2012. febr. 29. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Most egy kicsit magad akarsz lenni szerintem.

Régóta, talán még soha nem voltál a magadura, és most tetszik. Ennyi.

2012. febr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szórakozz!


Élj, érezd jól magad, szexelj amelyikkel tetszik, de előtte mondd meg nekik, hogy most nem akarsz komoly kapcsolatot, csak szeretnél társaságot. Már amikor szeretnél persze. Ne gondolkodj sokat.


Hidd el bejön. Engem is így vettek feleségül. :-)

2012. febr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! :)


A szexes részére nem hiszem, hogy képes lennék (persze soha ne mondd, hogy soha). :) De amennyire ismerem magam nem tudnék anélkül valakivel, hogy ne lennének iránta mély érzéseim. A társaság teljesen rendben van, csak senkit sem szeretnék megbántani, illetve azt, hogy félreértse a dolgot.

2012. febr. 29. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!