Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt nem értem! Hogy bírják...

Ezt nem értem! Hogy bírják megenni az állatokat? :O Meg miért kell állatot kínozni?

Figyelt kérdés

Mármint nem vagyok vegetáriánus, csípem a csirkét mg a disznót, halat meg az ilyeneket, de ezt évezredek óta kajáljuk...

Meg azt mondom oké a csigát meg a kagylót hát' egészségükre!

De HOGY TUDJÁK A MACSKÁT MEG A KUTYÁT MEGENNI????????????????????????????????

Hát baze esküszöm sírok amikor elképzelem hogy szerencsétlen macskákat, kutyákat meg lovakat megeszik waze'!

Hát egyes állatokban több érzés van mint az emberekben he', volt az ilyeneknek valaha háziállata? Nincs aranyosabb egy macskánál, hűségesebb egy kutyánál vagy szebb egy lónál pff :O

Hogy tudják megenni ????


A másik meg az állatkínzók!

Mi értelme van megölni az állatokat???? Látok képeket ahol cigány gyerekek pózolnak kibelezett nyúllal, kutyákkal, halálra kínzott állatokkal!


DE MÉÉÉR ??? Hát mit ártott? Az ilyenekből zsírszappant meg lámpaernyőt kéne csinálni!!!

Miért öli meg szerencsétlen kutyát meg macskát? Mit ártott az neki ???????



Ezt valaki el tudja mondani? Mi jó van benne? Hogy tud az illető lefeküdni ???


2012. márc. 5. 20:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tudom hogy sok későbbi bűnöző így kezdte, de ezt nem lehet készpénznek venni, hogy aki most állatokat kínoz, az később majd embereket fog.
2012. márc. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

tegnap 23:17


A kutya nem haszon állatra lett megteremtve. Nem azért van, hogy a kaját a szádba hordja vagy hogy dolgozzon helyetted. Pont azért lett megteremtve, hogy szeressd és nem szamárnak amit befoghatsz. Nem kell szentélyt avatni az állat imádatnak, de nem értem miért kell embertelen módjára bánni egy állattal. Tulajdonképpen egy állat se hús evésre lett teremtve csak Isten úgy döntött, hogy megengedi amihez feltétel jár. Aki semmibe vesz egy állatot abban annyival kevesebb érzés van. Egy kóbor kutyában is megvan az amiben egy betanított kutyában. Veszett kutya az már más eset és a kóbor kutya még nem veszett kutya.

2012. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én elfogadtam azt a tényt, hogy minden kultúrában más és más szokások uralkodnak, így az étkezés, az étel fogalma is más. Amíg nem nekem kell kutyát, macskát, lovat enni, addig nem igazán zavar a dolog. Persze megdöbbentő, de ha nem előttem csinálják akkor nem szólok bele. Ők sem szólnak bele abba, hogy én miért halat eszem.


Az állatkínzás meg undorító. Valaki írta, hogy nem érdekli, meg mekkora hülyeség büntetni, hiszen mit érdekli azt az állatot, hogy mi lesz a kínzójával. Ezt ugyanúgy el lehetne mondani ez emberekre is nem? Jó persze, aki nagyon szeret kötekedni az úgy is azt mondja, hogy de az embereknek van családja (nem mintha nem lenne egy halom társas állat, lásd elefánt, delfin), de mi van azokkal az emberekkel, akiknek se család se barát? Csövesek mondjuk? Ennyi erőből bármilyen csövest agyon lehetne kínozni, mert úgysem hiányzik senkinek, de büntetés az ne legyen, mert ha már meghalt mit érdekli, hogy mi lesz a kínzójával. Jó nagy baromság. Egy állatnak ugyanúgy vannak érzései, mint az embernek. Feleslegesen bántani, kínozni civilizálatlan dolog, és elég ostoba, műveletlen emberre vall ez a cselekvés ahogy az is, ha valakit hidegen hagy, sőt még azon van felháborodva, hogy miért büntetik. Amúgy nem is nagyon értem, hogy ezen miért van felháborodva, hacsak nem ő maga az állatkínzó vagy valamelyik kedves családtagja. Más különben nem érintené az a tény, hogy büntetendő.

2012. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, előző, nem értem, mit kell azon kiakadni, hogy büntetendő cselekedet az állatkínzás. De nyilván van olyan, aki szerint dicső tett, de arról megvan a véleményem.
2012. márc. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A macska és kutya aranyos, a csirke és a disznó nem? A macskát, kutyát azért nem esszük meg, mert haszonállatok az ember számára.
2015. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Az ilyenekből zsírszappant meg lámpaernyőt kéne csinálni!!!"


Normális vagy te kérdező? Gondolkozzál már, hogy miket írsz le, mielőtt a csúúúúnya, gonosz kutyaevőket szidod!


Egyébként meg valahol csirkét meg disznót esznek, valahol meg lovat, kutyát. Hagyomány kérdése. Egyik sem tragédia mindaddig, amíg rendes körülmények között tartják, és kínzás nélkül ölik meg az állatokat.

2015. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!