Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is létezik rajtan kívül...

Más is létezik rajtan kívül akinek egy barátja sincs?

Figyelt kérdés
Tényleg nincs senkim, olyan akivel eltudnék menni valahová, akinek elmondanám az örömöm bánatom, nincs senki.
2012. márc. 1. 01:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
sztem inkább legyen a my vip vagy a fészbuk... bár azzal meg az a baj h túl nyilvános és láthatják az ellenséged is bár ezt kamureggel meglehet oldani : D vagy nem tudom ellehet rejteni mert biztos van olyan aki nem szeretné h lássák ezt neki kívülről megnézem mik a lehetőségek és hát sztem vmi fórum kéne inkább mert a cset az elszáll hamar...
2012. márc. 6. 21:16
 12/13 anonim ***** válasza:

Myvipet már senki nem használ... Facebook-on lehet zárt csoportot csinálni, meg állítgatni dolgokat.

A fórum meg szerintem nem elég közvetlen, de ahogy gondolod.:)

2012. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
nekem vannak..ál barátaim ... akik igazából csak arra jók hogy ottvannak.. legalább is a négy közül egy... :(( De a másik 2 annyira nem a BFFem hogy mindent elmondjak nekik.. Hiányzik a régi barátom aki már sajnos nem az :''(
2012. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!