Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a metrosexuá...

Mi a véleményetek a metrosexuális fiúkról?

Figyelt kérdés
Én speciel bírom, ha egy srác nagyon igényes magára, aztán meg sokszor össze kötik azzal, hogy biztos meleg, pedig valójában ezek a metrosex fiúk a legheteróbb csávók ... Főleg lányoknak szánom a kérdést (azért fiú is írhat), titeket izgatnak? Bár ki az akit ne izgatna szerintem egy magával többet törődő, igényes srác, de azért kíváncsi lennék, mert elég eltérő véleményeket hallok.
2009. ápr. 23. 09:19
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Szerintem a metroszexualitás jó dolog. A legjobb barátom is közel metroszexuális, 5-tel fiatalabb nálam. Ugyanakkor van olyan pasi, akinek előnyösebb a szőrös mellkas, mint a gyantázott, szóval, a kérdező helyében átgondolnám a dolgot. Továbbá azt is, hogy a bölcsészképzés lenne az értelmiségformálás legbiztosabb vagy legjobb színtere. Azért másként gondolkodik egy történelem szakos (és iszonyat nagyok szakon belül is a különbségek, egyetemekről nem is beszélve), másként egy nyelvszakos, és másként egy filozófia szakos. Egy műveltebb jogász, esetleg közgazdász, orvos lehet egyenrangú bármely bölcsésszel, és a teológusok is. F/33


Te F vagy L vagy, kérdező?

2011. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!