Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a metrosexuá...

Mi a véleményetek a metrosexuális fiúkról?

Figyelt kérdés
Én speciel bírom, ha egy srác nagyon igényes magára, aztán meg sokszor össze kötik azzal, hogy biztos meleg, pedig valójában ezek a metrosex fiúk a legheteróbb csávók ... Főleg lányoknak szánom a kérdést (azért fiú is írhat), titeket izgatnak? Bár ki az akit ne izgatna szerintem egy magával többet törődő, igényes srác, de azért kíváncsi lennék, mert elég eltérő véleményeket hallok.
2009. ápr. 23. 09:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem zavar, mindenki úgy néz ki külsőleg ahogy akar. Viszont soha nem kezdenék egy metroszexuális pasival, nem, nem kötöm össze a homo fogalommal, de számomra olyan mintha egy lánnyal lennék együtt. A férfiasság nálam nem gyantánál, szemöldökszedésnél, alapozó szájfény párosnál, tangánál és műkörömnél kezdődik. Nem örülnék, ha fiam ilyen stílust képviselni. Bízom benne, hogy ez is csak egy divathullám a sok közül, és mire nekem gyerekem lesz, ebben a korban, nyomtalanul el is tűnik. A magával törődés, és igényesség pedig nem csak ebben merül ki. Sőt.
2009. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
Én nem szeretem ha elfoglalják elöttem a füdöszobát!Volt egy pasim,bekente a fejét ilyen maszkkal,elment tusolni,leborotválta magát,kijött lemosta a maszkot,utana elkezdte a körmét reszelni.Nekem nem jön be,túl sok!
2009. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
77%
szerintem undorító...egy férfi legyen férfi...és ezzel mindent elmondtam
2009. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
83%
Fontos, hogy egy férfi is jól ápolt legyen, igényes, az nem is baj ha mondjuk nem kap agybajt attól ha ruhákat szeretnék vásárolni, inkább eljön velem. De pl az azért durva ha mondjuk együtt megyünk kozmetikushoz :P Vagy ha több időt tölt a fürdőben mint én.
2009. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
87%
én is szeretem, ha egy férfi ápolt és igényes. az én férjem is ilyen. néha bevállal eléd metrós cuccokat, segít a háztartásban és a baba ellátásában. krémezni akkor krémezi magát, ha szólok, h kellene, mert száraz a bőre. mindig vasalt ruhában lép ki az utcára, és nem engedi, h alsónadrág-zokni kombinációban lássam. nem meleg!!!! azonban én is minden tőlem telhetőt megteszek, elég sokat törődök magammal. mivel házasok vagyunk, nem szeretném, ha azt hinné, h megszereztem, de megtartani nem szeretném. úgy általában nincs semmi bajom a metrósokkal!
2009. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez a metroszexualitas ugyanaz, mint a noi emancipacio csak forditva.

Csak a "jo" kell a masik nemtol :)

Szerintem az a baj az ilyen sracokkal, hogy a legtobb idovel tul hiu- es bekepzelt lesz.

Akarcsak a tulemancipalt nocik is kisse agresszivak es ferfiasak.

Szerintem egy ferfi akkor is igenyes, ha neki megfelelo ruhakat hord (nem az epp meno divatot ami lehet hogy iszonyat nem all jol neki!), minden nap tusol, megfelelo idokozonkent borotvalkozik (az arcan!) es hajatnyir.Ha tiszta a korme, hasznal dezodort,es normalisan fel van oltozve, akkor az egy apolt ferfi.Nem kell hozza 3orat a furdoben toltenie.

Bar szerintem a noknek is ennyi eleg lenne, mert aki kepes orakat sminkelni az mar nincs kibekulve magaval, de ebbe inkabb most nem megyek bele... :D

Udv 22/L

2009. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
87%
a gond ottvan hogy az apoltsag es a metroszexualitas nem ugyanaz. az alap az legyen meg, de a tulzasokat undoritonak tartom. pl. gyantazott lab, alapozo, manikur, parfumhullam, feszes ruhak.
2009. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
81%

Nekem semmi bajom azzal, ha pl egy férfinek szőrös a mellkasa, lába, hónalja, egyszóval bármilye, ami alapvetően az. a szőrtelenítés női szokás, férfiaknál a hideg kiráz tőle.

Legyen igényes, hogyne, de más az, ha valaki normálisan tisztálkodik, esetleg borotválkozik (az arcán...) és itt kimerül az igényesség férfi szinten. És ne is hordjon rózsaszínt, nem kell ez.


De azt hiszem, most csak ismételtem az előttem szólókat, ahogy végig olvastam :D

2009. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
76%

Mindenkinek szíve joga úgy kinézni, ahogy akar.

Annak a véleményével, aki az emancipációval jött, nem egészen értek egyet, annyiban igazad lehet, annyi köze van a metroszexualitásnak a feminizmushoz, hogy mind a kettő abból fakad, gondolkozzunk szabadabban a nőiességről, férfiasságról.

Én azonban ezt pozitívnak tartom, ne legyünk egyformák, azaz 2 egyforma csoport tagjai! :) A nők is és a férfiak is sokfélék, és ez szerintem nem baj! Mindkét nemben vannak, akiket jobban érdekel a külsejük, és vannak, akiket kevésbé. Persze az, hoyg valakit kevésbé érdekel a külseje, és az, hogy valaki igénytelen, 2 különböző dolog!!!

Én ugyan elég hiú vagyok, de igyekszem hiúságomat a lehető legkisebb időbefektetéssel kielégíteni, mert vannak fontosabb dolgok. Órákig pepecselni - na neeeeeem! :D:D:D

Engem nagyon zavar, ha egy pasi igénytelen, nem ad magára, az öltözködésére. NEm piperkőc viselkedésre gonoltam, az engem sem vonz, de nem kéne folyton ugyanabban a kinyúlt pólóban lenni, és/vagy az alakjához előnytelen ruhákat hordani.

MIndkét nem részéről butaságnak tartom azonban órákig szöszmötölni.

2009. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
75%

Tusoljon naponta, néha borotválkozzon meg mosson hajat, egyszer-kétszer valami férfiparfüm, ha izzadós típus akkor dezodor, vagyis legyen ápolt. De a metroszexuálisok zavarnak, bár amig nem szólnak hozzám, nem érdekel.

Egy férfi férfi legyen, ne nő! Bár az igen súlyos "esetek" már a normális nőket is felülmúlják...

2009. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!