Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a metrosexuá...

Mi a véleményetek a metrosexuális fiúkról?

Figyelt kérdés
Én speciel bírom, ha egy srác nagyon igényes magára, aztán meg sokszor össze kötik azzal, hogy biztos meleg, pedig valójában ezek a metrosex fiúk a legheteróbb csávók ... Főleg lányoknak szánom a kérdést (azért fiú is írhat), titeket izgatnak? Bár ki az akit ne izgatna szerintem egy magával többet törődő, igényes srác, de azért kíváncsi lennék, mert elég eltérő véleményeket hallok.
2009. ápr. 23. 09:19
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Igen, bár manapság az sem garancia, ha valaki felsőoktatásban tanul. Kérdéses sajnos, hogy hol, milyen szakon.
2009. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

tegnapi 19:22-es vagyok: Én csak az ELTE TTK-ról tudok nyilatkozni, oda van betekintésem...

Szerencsére a bölcsészek és a közgazdászok messze vannak ;)

2009. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Nemtom miért szidod a bölcsészeket, az egy dolog, hogy sajnos sok helyen igencsak lezüllesztették, de ahol nívós képzés folyik, ott igenis kitartok én a lehető legkomplexebb "értelmiségi"-formálásnak a bölcsészképzést tartom, és tapasztalatból mondom. Tudod nekem ezerszer inkább a TTK-sokról van iszonyú véleményem az IQ-t tekintve.
2009. máj. 4. 16:08
 34/41 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom velük,csak azért ne vigyék túlzásba.
2009. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Olvasás közben elkébzeltem egy metroszexuális srácot.Elkapott a hányinger.

Ne érts félre, nem keverem a lányossággal, nem keverem a meleg srácokkal, megértettem mit takar ez a stílus(A melegektől pl. nincs hányingerem)

Nincs is annál férfiasabb mint egy szőrös mellkas, meg mint egy korábbi válaszadó írta ha lerobban a kocsi ki tudja cserélni a pasi a kereket.Bár gondolom a te divatmodelled is igen férfiasan tud telefonálni ilyen esetben segítségért.

Amúgy ahogy belegondolok jobban, t.k jó lehet a modellcsávóddal közösen venni meg a hajfixálót, kiválasztani kinek melyik körömlakk tettszik jobban, jó hogy meg tudjátok vitatni melyik tipusú hajvasaló a leg jobb...Nevetséges.

Látszik, hogy mi sem mozgunk ugyanabban a körökben, de el nem tudod kébzelni hogy én ennek mennyire örülök!

2010. márc. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
Sziasztok. Én egy meleg srác vagyok aki ráadásul még metrosexuális és mégis megtudom különböztetni a két fogalmat. Szeretek adni magamra, mert hiszem,hogy az ápoltság és a szépség egy magasabb dimenziót ad ill. sugároz kifelé. Ha van kérdésetek akkor nyugodtan írhattok szívesen válaszolok minden kérdésre.
2010. ápr. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 Quegmire válasza:
Hát gyerekek én 1et mondok :) a metro nem meleg az 1 dolog de hogy arra a büdös életbe nem fognak tapadni a csajok 21+ évesen... és aztán hogy hozza helyre magát az az ő dolga mert akkorra már mindenki búzának nézi ha addig nem keres 1 csajt aki előbb utóbb úgy is szakít vele ha már nagyon nem izgatja a szőrtelenített parfümözött csávója... az összegzés annyi hogy szánom azokat akik metro-k nem azért mert nem jól néznek ki hanem hogy hogy fognak pl munkát keresni, ha a főnöke kirúgja mert buz*nak nézi... erről van szó. és ha valaki ebbe beleköt kössön de engem nem fog érdekelni. aki egyet ért velem írjon a válasza elé egy: (*****) ilyet.
2010. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:

Szerintem egy férfi akkor férfi ha metroszexuális. Mert nem az tesz valakit férfivá hogy szőrös. Én speciel élek halok az ilyen ( metroszex )pasikért. Én úgy gondolom, hogy egy férfi olyan nőre néz szívesen aki tiszta, ápolt, szép a bőre nincs kutya a hóna alatt, csinos ruhákban jár stb. Na én azt gondolom ennyit elvárhatunk mi is. Én utálom ha egy pasinak szőrös a háta mellkasa nem tom miért de már a gondolatától is hányok. Szemöldök, ágyék, kar, maradhat ha nem gusztustalan dzsumbujos, de ha szedve van az sem baj. Viszont a láb, az maradjon szőrös.

(Azt mondom ha valaki szeret valakit akkor végül is mindegy. )

Vissza térve, ha egy metroszex pasi erősebb mint egy nő határozottabb, meg tudja védeni és még meg is érti akkor mi a probléma.?

2011. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:

Az előzőhöz:

Szerintem egy férfi akkor is férfi ha metroszexuális.

Ezt akartam írni bocsi.

2011. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem jön be, de van joga eldönteni, hogy hogy akar kinézni, szóval egészségére.
2011. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!