Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a metrosexuá...

Mi a véleményetek a metrosexuális fiúkról?

Figyelt kérdés
Én speciel bírom, ha egy srác nagyon igényes magára, aztán meg sokszor össze kötik azzal, hogy biztos meleg, pedig valójában ezek a metrosex fiúk a legheteróbb csávók ... Főleg lányoknak szánom a kérdést (azért fiú is írhat), titeket izgatnak? Bár ki az akit ne izgatna szerintem egy magával többet törődő, igényes srác, de azért kíváncsi lennék, mert elég eltérő véleményeket hallok.
2009. ápr. 23. 09:19
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
78%
Egy dolgot nem értettél meg szerintem, a mi véleményeinkből.Egyfolytában ezt a qurva igényesség fogalmát feszegeted. Az igényesség nem abban merül ki, hogy gyantáz, körömlakkoz, hajat vasal alapozót és szepmpillaspirált ken a férfi a jóisten áldjon meg mindenkit !!! Hihetetlen hogy ezeket a szavakat kötöd az igényességhez. Számomra igényes, ha mindennap fürdik, ha nem rohadnak a fogai, ha rendben vannak a körmei ( retkes, tövig lerágott körömre gondolok nem a lakkra) rendszeresen borotválkozzon ( az arcán) ha ápolt, ha egy gatyát csak egyszer vesz, nem többször egymás után... kb ennyi. Ha te azt mondod, hogy mindenki más igénytelen.... hát elég egysíkúak a tapasztalataid. De majd átadom apukámnak , hogy igénytelennek tartod :))) Amúgy szerencse , hogy a korosztályodnak nem tetszenek a férfias férfiak, több marad nekem :))) És szerencse, hogy a hozzám hasonlóaknak nem tetszenek a lányos fiúk, több marad neked:))
2009. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
78%
Meg még egy dolgot hozzűfűznék. Szerinted egy ilyen kislány, a gondosan manikűrözött körmével, és a 30 ezres frizurájával nekiáll pl kereket cserélni az út szélén??? Tuti nem, nehogy meggörbüljön egy haja szála. Mit gondolsz én fogok kereket cserélni??? Az férfi munka. Jobb esetben ( tudok kereket cserélni amúgy :)))
2009. ápr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
83%

Azért az durva, hogy a srác ennyire ideges a hajára, és emiatt szakított a barátnőjével...Miért csináltat amúgy valaki 30ezerért frizurát, mikor 8-ért is ugyanolyan lesz? és világosítson már fel valaki, hogy miért ennyire fontos hogy hog áll a haja vagy az inggallérja vagy mittudoménmije? Ez nyugatabbra akkor valami társadalmi elvárás, hogy mindenki többtízezer forintnyi pénzt költsön magára minden hónapban? nha mindegy, sosem fogom megérteni miért jó ez...


Szóval a végső véleményem( már 3-adszora írok): Egy metroszexuális férfi: férfi, de nem férfias!

2009. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kerdezo, nemtom hany eves vagy, de ertelmezo szovegolvasast kene meg gyakorolni kicsit.

Kb a valszokbol max. 3szot emeltel ki, es valoszinuleg azoknak a jelentesevel sem vagy tisztaban.Javaslom a magyar ertelmezo keziszotarat az alabbiakra:

- meleg (homoszexualis)

-igenyesseg

-velemeny


Amugy meg nem az a kiabrandito, hogy vannak metroszexualis ferfiak.Felolem beborithatjak a Foldet, az sem zavarna.

Csak a pici szuklatokorodbe nem megy bele, hogy ha valaki orakat tolt a furdoben,kismilliokat kolt a kulsejere, es folyamatosan ugy nez ki, mintha egy divatlapbol lepett volna ki, az nem igenyes, meg metroszexualis, hanem ONBIZALOMHIANYOS es angolul "FAKE" (nem igazi).

Ezt kene megerteni.

Igen, sajnos nem tudjuk milyen "korokben" mozogsz, de amit elmondtal abbol valoszinuleg az osszes haverod ilyen magat es masokat elfogadni keptelen,divatmajom.

Majd ha felnotok, es a Cosmopolitan helyett mondjuk Adyt olvastok akkor lehet majd megerted, hogy mirol beszelunk itt.

Es nem kell ez a "kulfoldon masabb" duma.

En konkretan egy vilagvarosban elek es itt sem divat ez mar 18 eves kor felett (a normalis IGENYES emberek kozott) max annal aki emiatt nem talalva part egyedul el (es meg mindig nem erti miert nem kepes senki elviselni ot!)

NEm csak az elsportolo haverod ilyen kis gyoker, hogy o varja el, hogy neki udvaroljanak, hidd el rengeteg ilyen van.Na ezeket kell a beszelgetes 3.masodperceben ellhajtani a francba!

Na, mindegy, nem teriteni akarlak, csak remelem, majd kinovitek, mert en nem orulnek ha majd a gyerekeim egy "forditott vilagban" elnenek.

2009. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
78%
Hol hallasz eltérő véleményeket, ha azok, akiket eddig kérdeztél, egyhangúlag helyeseltek? Elvesztettem a fonalat:O
2009. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
68%

Lelkiismeretesen végigolvasgattam az egész vitát... érdekes volt. :)

Először is, csatlakozom a válaszadók nagy százalékához. Engem mondjuk abszolút nem érdekel, ha egy fiú/férfi így néz ki - csinálja. Lakkozza a körmeit, vasalja a haját, virítson a barátnője gönceiben, de tény, hogy nem fogok tudni férfiként nézni rá. Egy osztálytársam az osztályképen konkrétan sárga az alapozótól, és csillog az ajka a szájfénytől. Nem vetem meg, csak "szexuálisan" abszolút taszít.

Ez a harmincezer forintos frizura meg háromórás készülődés a tükör előtt meg egyenesen vicces. :D Én lány vagyok, de a hajamat kb 10 (max 15) perc alatt beszárítom, és a smink is naponta 10-12 percet vesz igénybe. Ezzel együtt még sose kaptam meg, hogy igénytelen lennék.


Még egy apró észrevétel: gratulálok a köreidhez, mert igencsak előkelő lehet. Hadd világítsak rá, hogy a divat és az ilyen szintű "igényesség" (írtad: mintha egy magazinból szökkent volna ki), nem csak idő, de pénzigényes is. Nekem egész egyszerűen nincs időm annyit tollászkodni, mert ha reggel 3 órával korábban kelek, akkor tanulnom kell; és anyagilag sem engedhetem meg magamnak hogy annyi menő ruhám és minőségi sminkem legyen. Jó neked, hogy neked ilyen jól megy.

2009. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Jó hát király, úgy látom senki nem képes végre elvonatkoztatni a nőiességet és az igenis férfias de finom stílusú megnyilvánulást.

Sebaj, folyamatban van kérdőívezés ezzel kapcsolatban 10-en és 20-on évesek között, majd az eredményét leírom, ugyanis én meg továbbra is kb homlokegyenest ellenkező véleményeket hallok.

Van pl egy 30 körüli ismerős srác akit azért szekálnak a munkatársnői, hogy borotválja már le a "hónaljkutyát", mert borzalmasan néz ki.

Szóval én nem tudom ....., na de sebaj, meglátjuk. Lehet h tényleg én vagyok rossz helyen, de majd kiderül.

2009. ápr. 30. 22:40
 28/41 anonim ***** válasza:
76%
Más a véleményünk, ennyi az egész. Miért fáj ez neked?
2009. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
58%

Egyébként tényleg jó kérdés, miért baj, ha nekünk nem ez jön be?


Meg, hogy a haja miatt szakítottak? Hát hogy lehet egy ilyen sráccal ágyszaggatós lepedő akrobatásdit játszani? :P

Egy vadabb csók alkalmával széttúrom a srác haját, ezt hogy lehet egy ilyen gyerekkel megtenni?


De nézd, ha te ezt szereted, hát szedjél fel egy ilyen srácot.


Am én spec megszoktam, hogy udvarolnak nekem, és kitart a srác, csak hogy engem megszerezzen. Fordítva nem tudom elképzelni, de nincs is rá szükségem. Ha te így szereted, hát szaladgálj a fiúk után, uccu neki, ki tart vissza?


Az biztos, hogy a mostani barátomban sokkal vonzóbbnak érzem az OTDK-s helyezését, mint hogy leborotválja-e bármiét.

Nem fulladok bele a parfümébe, de mindig kellemes illatot áraszt a tusfürdője miatt.


Tényleg, amúgy az is mekkora rossz, mikor az ember torkád kaparja a parfüm keserű íze, pedig csak egy csaj ment el mellette az utcán.


Na, hát ennyi. Lehet hogy egy elmaradott sötét bunkó magyar lány vagyok egyenesen Budapestről, aki még csak nem is ilyen gazdag. De érdekel a környezet, és főleg természet védelme, értek az irodalomhoz, még jobban a filozófiához, most készülök megszerezni a biológus diplomámat, mint már említettem a barátom OTDK-n helyezett lett, és még sorolhatnám. De biztos büszkébb lehetnék magunkra, ha Párizsban nyalnám a csupasz seggét, miközben csak a pénz érdekel, büszkébb lehetnék, mint ezek után, ilyen formában Magyarországon. Most megvilágosodtam, holnap abba is hagyom a fősulit, és a bokájától a fejéig leborotválom szerencsétlent, aztán luxusk_rvának állok.

2009. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
83%

Ha az IQ-light, rózsaszín-műkörmös, titkárnőként dolgozó 20-as korosztályt(tisztelet az intelligens kivételnek) kérdezi valaki, akkor más eredmény jön ki, mintha pl egyetemistát kérdeznek...

Nha mindegy, sajnos a mai fiatalság egyre rosszabb sajnos minden téren...

2009. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!