Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy szoljak a lakotarsaimnak,...

Hogy szoljak a lakotarsaimnak, h ne sertsem meg oket?

Figyelt kérdés

az a problema h az ajtokat annyira becsapja, h szerintem meg 2 szinttel alattunk lakok is halljak.


Engem is nagyon zavar, de nem akarom h sertodes legyen, Biztos nekem is vannak rigojaim.. de ez nagyon zavaroo, foleg mikor hajnali 4 es 5 kozott csapkossa(ilyenkor indul a meloba)


2011. szept. 12. 20:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
70%
Megadtam, csak most az az apró probléma merült fel, hogy nem tudok belépni az msn-be... szakadna rá az országház.
2011. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
ezt írd ki neki az ajtajára: [link] kicsit változtasd meg ajtócsapkodásra! szerintem 1 látásra tanulni fog belőle:)
2011. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Mindenkit felvilágosítok, hogy akár szépen, akár kedvesen, akár csúnyán célozgatnak valakinek a rossz szokására, az minden esetben sértő, úgyhogy utána biztos harag lesz belőle. Annak a kapcsolatnak már lőttek. Másrészt az esetek nagy részében az illető még inkább rázendít a zavaró szokásaira, bosszúból. Az érzelmi intelligenciát pedig a buta női magazinok találták ki, mikor épp semelyik sztár nem halt meg.
2014. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!