Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy szoljak a lakotarsaimnak,...

Hogy szoljak a lakotarsaimnak, h ne sertsem meg oket?

Figyelt kérdés

az a problema h az ajtokat annyira becsapja, h szerintem meg 2 szinttel alattunk lakok is halljak.


Engem is nagyon zavar, de nem akarom h sertodes legyen, Biztos nekem is vannak rigojaim.. de ez nagyon zavaroo, foleg mikor hajnali 4 es 5 kozott csapkossa(ilyenkor indul a meloba)


2011. szept. 12. 20:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
88%
CSAPKOSSA??????
2011. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
jaja! csapkodd te is az ajtóját xDmeg írd ki egy lapra hogy zavarsz a csapkodással stb. és ragaszd az ajtajára:)
2011. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
100%

Én kiragasztanám a bejárati ajtóra, mintha az egyik szomszéd írta volna, hogy:

"Kérem ne csapdossa az ajtókat reggel 5-kor, mert ha mégegyszer, ismétlem mégegyszer másnaposan erre kelek, irgalmatlanul odahányok az ajtója elé, debizisten. Megértését elore is koszonom. Udv az egyik 'még' kedves szomszéd."

2011. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
eddig a legjobb otlet az utolso valaszoloe volt, de mindenkinek koszonom szepen a valaszokat!!
2011. szept. 12. 21:46
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez a következőképpen szokott lezajlani, van benne tapasztalatom bőven, mert évekig albiban laktam az egyetem alatt:


1. szint: simán megkérem, hogy légy szíves, ne csapkodd az ajtót. Ez általában működik úgy 2-3 napig, aztán újraindul a dolog

2. szint: megpróbálok az érzelmekre hatni, manipulálom az illető/illetőket: nagyon zavaró, ahogy csattan az ajtó, én még ilyenkor szeretnék aludni, megkérlek, hogy NE csapkodd az ajtót, be lehet csukni halkan is, nem kerül nagyobb erőfeszítésbe mint bevágni. Ha egy kicsit is fejlett az érzelmi intelligenciája, akkor ez hatni szokott hosszabb távon. Így is újrakezdik, de akkor már nem sok van a kiköltözésig.

3. szint: nem hat semmi, továbbra is bebassza az ajtót. Ilyenkor szoktak ordítani, elég durva káromkodás kíséretében, valamint elkezdődik a módszeres visszaszívatása az illetőnek valamivel

4. szint: elszabadul a pokol, mindenki szívat mindenkit, az atjócsapkodós gyökér direkt még jobban csapkodja az ajtót. Ilyenkor 2 út van: elköltözöm vagy ha a többieket is zavarja, elintézzük, hogy ki legyen rúgva a lakásból és új lakótársat keresünk.


Ez ment 6 évig. A normális lakótárs, akinek tolerálni lehet a dolgait, olyan ritka mint a fehér holló párban, úgyhogy ne nagyon reménykedj.

2011. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak kérd meg, hogy ne csinálja, és tedd hozzá, hogy nyugodtan szóljon ő is, ha neki nem tetszik valami, amin változtatnod kéne. Sajna senki nem gondolatolvasó, talán nem is tudja, hogy bajod van vele. Ha elkezdesz vele genyózni, azt majd visszakapod, és akkor vége-hossza nem lesz.
2011. szept. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
78%
Mond, hogy az egyik lakó udvariasan megkért, hogy próbáljátok meg egy kicsit halkabban becsukni az ajtót. Mosolyogva hozzáteheted, hogy szerinted is nagyon hangosan közlekedik, sokszor te is felébredsz rá.
2011. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Na ki pontozgat le minket?

Igen Marcika, írtam privátba! Ja, én nem bánom a 76%-ot! :)))

2011. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Uccsó:


xDDDDDD

2011. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
írtam vissza:D am az e-mailem az msn-em is, de add meg a sajátodat is e-mailben:D
2011. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!