Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hallom mindig, hogy nővéremék...

Hallom mindig, hogy nővéremék szexelnek. Emiatt szóljak neki?

Figyelt kérdés

nekem ez kicsit kínos mert örülök, h jól elvannak, csak értitek..olyankor furán érzem magam:D nekünk fent van a szobánk az emeleten, anyuéknak lent. és mikor nővérem pasija itt alszik, mindig jönnek a hangok, meg az ágyrecsegés és pl. a csávó utána félmeztelenül rohangál a házban. szerintetek emiatt szóljak tesómnak vagy hagyjam?

15/F


2011. márc. 15. 20:25
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
fúj már bazz
2011. márc. 15. 20:30
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
szerintem, beszéld meg, finoman, hogy zavaró!! nem jó senkinek, hogy ami csak kettőjükre tartozik az közkincs
2011. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
68%
én simán szólnék. legyenek tekintettel másokra is,nem az övék az egész ház.
2011. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
és amúgy ezt h mondjam meg neki? 1) lehet, hogy leordít 2)ideges lesz és sírva fakad :D
2011. márc. 15. 20:34
 5/30 anonim válasza:
40%

szólj csak neki, hogy téged zavar!

ő érezze magát kellemetlenül ne te!!!!

2011. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
33%

Én NEM szólnék. Hadd legyen meg az örömük, lehet,nem ők a bunkók, hanem a falak is vékonyak. A felszabadult, jó szexuális élet, az orgazmus ajándék az élettől, szerintem lemondani róla nagyobb ár, mint a kívülállóknak elhallgatni, vagy egy tv-t,magnót bekapcsolni.

És ha idősebb leszel, lehet örülni fogsz, hogy nem pattogtál, hanem Te is jól érezheted magad a barátnőddel, és a nővéred is megértő lesz.

Ha csak nem extrém módon üvöltöznek, én nem tennék szóvá egy kis nyögést.

2011. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
48%
hány éves a srác és a tesód???
2011. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
"legyetek csendesebbek , áthalladszódik minden, zavaró, kérlek : )
2011. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
na most akkor szóljak neki vagy ne? mert engem kicsit zavar, nem egyszer történt meg, tök zavarba jövök. múlt hét szombaton ez volt, felhangosítottam a hifit, anyámék meg felkiabáltak, h "halkítsd már le, ne legyél hülye". mondom jó
2011. márc. 15. 20:38
 10/30 anonim ***** válasza:
45%

igen szólj, majd, ha lesz külön lakásuk úgy nyihognak, ahogy akarnak. De ameddig más is van abban a házban, ami a SZÜLEITEKÉ, addig igen is tiszteletben kell tartani egyaránt a szülőket, és téged is!!!

Nem igaz, hogy nem lehet halkan, érdekes mi tudjuk csinálni halkan párommal?? :D


Ne támadd le, csak szépen, hogy "figyelj tesó nagyon áthallatszik, és kellemetlenül érzem magam, légy szíves figyeljetek oda kicsit"


22L

2011. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!