Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tavasszal lesz a nővéremék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavasszal lesz a nővéremék esküvője (ha minden úgy alakul), milyen koszorúslány-ruhát ajánlotok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és valószínű, hogy tavasszal lesz a 35 éves nővéremék esküvője. Anyával már beszélgettünk róla, de nem tudjuk, hogy milyen ruha illene hozzám?


Nem ilyen ˝habos-babos˝ ruhára gondolok, hanem valami szép, szolid, csinos, elegáns ruhát szeretnénk.


Tudnátok képet (is) linkelni?


2010. szept. 25. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
csak te leszel koszorúslány? mert ha nem akkor többiekkel is egy ruhát kéne választani meg úgy illene ,hogy a menyasszony válassza a koszorúslányoknak a ruhát. (legalább is amikor én voltam az akkor így volt.)
2010. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem habos babos akkor legyen A vonalú. Amikor nővéred megy ruhát próbálni nézelődni menj vele és te is keress magadnak koszorúslány ruhát.
2010. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Beszélj erről a nővéreddel. Én azt csinálnám, hogy hasonló stílusú ruhát vennék, mint ő, csak szolidabbat. És mondjuk valami pasztellszínben, bézs, világoskék, rózsaszín, sárga, esetleg bronzos színű. És persze ha van még más koszorúslány is, akkor ő is hasonlót.
2010. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
55%

[link]


Ez habos-babosnak számít?


szerintem szép :)

2010. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
39%

Esetleg ezek?

[link]


[link]


[link]

2010. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

A belinkelt ruhák csak felnőtt nőnek valók. Egy 13 kislányon nevetségesen hat a hosszú,vállpánt nélküli un. nagyestélyi ruha! Azonfelül,hogy öregíti is.

Vagy a varrónőnél vagy a kölcsönzőben nézzetek valamit a nővéreddel együtt. Olyant,ami jól is áll,jól érzed magad benne,és a korodhoz illik. Nem szentírás.hogy a felnőtt koszorúslányokkal egy forma ruhában kell lenned..

2010. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az elöttem írónak.Azok a ruhák nem egy 13 éves kislánynak valók.Menj el az anyukáddal és a nővéreddel és keressetek egy korodnak megfelelő ruhát.Annyira szépek vannak.Sok sikert.
2010. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Először is, kérdezd meg a nővéredet, hogy van-e vmi kívánalma a színnel/fazonnal kapcsolatban (főleg, ha többen vagytok-akkor sokan kérik arra a lányokat, hogy öltözzenek uabba a ruhába, vagy legalábbis ugyanolyan színűbe). Ha meg nincs semmi kérése, akkor vmi szolid színűt választanék (vmi nem túl élénk, nem túl sötét színt), korodhoz illőt (nem túl rövidet, nem túl hosszút... és még véletlenül se legyen olyan, mint egy szalagavatói ruha, mert pl. a pántnélküli ruhák nem valóak sztem ilyen korú lánynak). Ja, és tervezz úgy, hogy legyen ujja, vagy legyen hozzá illő boleród, mert tavasszal lehet, hogy bűn rossz lesz az idő.
2010. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem fontos hogy a többi koszoruslánnyal ugyanolyan legyen,illetve hogy a menyasszony válasszon. persze lehet hogy van kívánsága színek terén. menny el a kölcsönzőshöz és kérdezd meg hogy szerinte mi illene hozzád. ő látja az alakodat,a hajad és a bőrszíned,amihez tudja a színt illeszteni. valamennyi elképzelésed legyen. fűzős-nem fűzős,pántos-pántnélküli stb:)
2010. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, nagyon kedvesek vagytok!

A nővéremnek pezsgő színű ruhája lesz, de még nem tudja pontosan, hogy milyen.

Templomi esküvő sajnos nem lesz, mert nem vallásosak. (mi Anyukámmal járunk templomba)


Igen, arra én is gondoltam, hogy vagy ujjas- vagy bolerós ruhát választok.

Csak én leszek egyedül koszorúslány (kb.60-80 vendég lesz). Az esküvő egy kastélyban lesz, és ott lesz a szállásunk is.

2010. szept. 25. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!