Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, hogy hallottátok a...

Volt, hogy hallottátok a szüleiteket miközben szexelnek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy "furcsa" kérdés,de lehet én vagyok csak ilyen borzasztóan peches,hogy állandóan "belefutok".Szerencsére soha nem láttam semmit,de sokszor hallottam este,mikor pont megszomjaztam,vagy nem tudtam aludni,vagy vécéznem kellett...
2010. aug. 5. 17:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
még nem hallottam szerencsére
2010. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Én igen....hát na, mi is valahogy "megcsinálódtunk":D
2010. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legjobb családban is előfordul.Én anya vagyok, a ház 5 szobás mégis megtörtént.Fátylat rá, ez néha megesik.

Mikor lebuktunk, attól kezdve még jobban vigyázunk.Nem volt premier plán, mégis gáz volt.De a fiam már kamasz, és nem magyarázkodom, csak sokkal jobban figyelek erre a dologra.

2010. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Szerintem nem is szexeltek soha azon kívül, hogy minket, a két gyereket összehozták. Mivel ikrek vagyunk, ez lehet, hogy csak egy alkalom volt :D
2010. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
81%
Ne szívd mellre a dolgot. Inkább örülj neki, hogy a szüleid szeretik egymást. Amíg szexelnek, addig nem válnak :)
2010. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
én még nem.. de a szomszédot már hallottam -.-"
2010. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%

Ez kicsit más, de hasonló:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ezt írtam én:

4 éves lehettem, mikor éjjel felébredtem rájuk. Ijesztő volt és féltem. (itt még egy szobában voltunk együtt, a többinél, amit írok már egymásba nyíló szobák voltak)

Apám nagy szexmániás, szóval amíg élt anyám, elég sűrűn hallgathattam, hogy könyörög neki (anyám nem szerette apámat), borzalmas volt a könyörgés is, meg a hangok is. 15 éves koromig voltam kénytelen hallgatni őket (akkor halt meg kb. anyám), volt, hogy rájuk szóltam, mert nappal volt és úgy akarta apám.

Olyan is volt, hogy be volt rúgva fater, ott voltam a szobában velük, tévéztem, amíg aludtak. Fater felébredt és az alvó anyámnak akkor kezdte el betenni... Egy életre taccsra lettem vágva...

Jó a szexuális életem, de ezeket átélni borzalom volt, lelkileg megviselő.

Sokszor nem tudták, hogy ébren vagyok, nekem meg nem mindig volt pofám beszólni. Remegve hallgattam az ágyamban, a sírás kerülgetett.

20/L

2010. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Hát örülök én,hogy boldogok:D

Csak néha olyan pechesnek érzem,hogy pont olyankor nem tudok aludni,vagy valami:D

2010. aug. 5. 17:25
 9/35 anonim ***** válasza:
84%
Füldugó :)
2010. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
84%
Hát én soha nem hallottam őket...nem is tudom mikor csinálhatták...:S
2010. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!