Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, hogy hallottátok a...

Volt, hogy hallottátok a szüleiteket miközben szexelnek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy "furcsa" kérdés,de lehet én vagyok csak ilyen borzasztóan peches,hogy állandóan "belefutok".Szerencsére soha nem láttam semmit,de sokszor hallottam este,mikor pont megszomjaztam,vagy nem tudtam aludni,vagy vécéznem kellett...
2010. aug. 5. 17:11
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban (kb. 13-14) hallottam őket, talán kétszer. Ijesztő volt, és félelmetes ahogy Anyám nyögött, Apám meg lihegett.......
2010. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
51%
Úristen én azokat nem értem akik nem értik hogy ez miért megrázó:S apám folyton meztelenül járkált egy szál f@szban, én meg folyton hogy öltözzön már fel mert irritál, kb 1 éve hagyta abba, olyan 15 évesen találtam náluk óvszert, bevásároltak és ott hagyták a kosár tetején, én így kivettem és ez minek nektek? ők meg csak annyit hogy ugye nem akarsz kistesót? hát én abban reménykedtem hogy tesómnak vették vagy valami, aztán 16 évesen egy éjszaka nem tudtam aludni, és meghallottam ahogy szexelnek és a vér kihűlt bennem, ekkor odanyúltam és felkapcsoltam párszor egymás után a lámpát jelezve hogy fent vagyok, másnap hazaértem és gipszkartonnal bepakoltam a két szoba közötti ajtót:) azóta nincs semmi ölelés vagy puszi. 17F
2010. aug. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
29%
Utolsónak:Szerinted téged a gólya hozott?Vagy te nem szexelsz még?Ha nem,akkor elismerésem.Ha igen,na aookr pont olyan undorító mikor te csinálod,mint mikor a szüleid.
2010. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
akkor
2010. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
hmm 1 éve szexelek de általában mindig mikor egyedül vagyunk, és így is megtudjuk oldani minden nap többször is, nem kötjük senki orrára...
2010. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!