Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, hogy hallottátok a...

Volt, hogy hallottátok a szüleiteket miközben szexelnek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy "furcsa" kérdés,de lehet én vagyok csak ilyen borzasztóan peches,hogy állandóan "belefutok".Szerencsére soha nem láttam semmit,de sokszor hallottam este,mikor pont megszomjaztam,vagy nem tudtam aludni,vagy vécéznem kellett...
2010. aug. 5. 17:11
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
85%

Nekem ennél rosszabb is.Egyszer náluk aludtam, és éjszaka felébredtem.Kicsi voltam még nagyon...És láttam amint épp szexelnek. Akkor nem tudtam mit csinálnak, de undorítónak találtam. És nem értem miért nem voltak rám tekintettel.Ha már ott alszok akkor mi a f@szért kellett nekik undorítóskodni,főleg egy nagyon kicsi gyerek mellett!!? Nem értem őket ,és soha nem is fogom megérteni, hogy képesek voltak ilyenre! És "szerencsémre" ez az emlék nem törlődött ki az emlékezetemből-.- Azóta is iszom a levét!:S:(


18-L

2010. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanaz,mint a 18:10-esnek, csakhogy nem a szüleim, hanem nagyszüleim, én kb 7 éves lehettem, anyáék elutaztak, és mamáéknál aludtunk, de komolyan, akkor voltak olyan 60 körül, és csinálták...:S


Most máshogy emlékszem viszsa, mint ahogy átéltem...

2010. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még soha, és őszintén szólva azt hittem nem is csinálják, mivel eléggé nyiszorgós az ágyuk. Aztán találtam egy meggyes síkosítót az éjjeli szekrényükön, és szembesültem vele, hogy mégis. De ez is elég volt. :S
2010. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
79%
Volt már, nem is egyszer. Pontosan nem tudom hány éves voltam. Alsós koromban lehetett. Egy szobában aludtam anyumékkal. Amikor csinálták felriadtam és hallgattam ahogy nyögnek.. nagyon jó volt :S Ráadásul ha felébredek nekem állandóan a wc az első. Szóval elég kellemetlen volt úgy feküdni egy órát hogy majd be pisilek. Aztán amikor kimentek rögtön nem mehettem volna ki, mert feltűnő.. ááh...
2010. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
nekünk egyszer, mikor csak 1 hotelszobát vettünk ki, nem apartamentet éshát azt gondolták elaludtam...undoritó pff ráadásul elég hangosan nyögdécseltek
2010. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
hallottam...sajnos... olyan 11 éves lehettem kb... és teljesen lesokkoltak a hangok... :S én totál abban a hitben voltam, hogy az én szüleim nem szexelnek soha... 25/nő
2010. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
szerencsére nem de tesómmal találtunk egy műf.szt a szekrényben hát elég gáz, ok természetes dolog de akkor is 2emberre tartozik, ha lányom(6) átkéreckedik hozzánk aludni akkor kitalálunk vmit de nem előtte....
2010. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
46%

Mi az isten ebben az undorító?

Biztosan nem direkt csinálták úgy, hogy észrevegyétek.De ha már megtörtént, én inkább örülnék, hogy a szüleim egymással vannak nem a szomszéd rib@ncal, vagy l@torral.

2010. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, igazad is van, de könyörgöm vigyázzon már egy szülő h ne láthassák meg... ajtó bezár vagy sláfestő tv-zene ha hangoskodni akarnak. én se vagyok csendes és odavagyok a páromért, de vigyázok h a gyerek ne lássa-hallja. előtted szóló voltam.
2010. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
42%
Gyerekek,én már óvodás korában meg fogom tanítani a fiamnak,hogy apa és anya szereti egymást,és néha szeretetből birkóznak,ha meg nagyobb lesz,akkor elmondom neki,hogy apa meg anya biza szokott szexelni!Én hallottam a szüleimet,sőt,sokszor az ágyamban csinálták,nem is mindíg tetszett,de nem lettem tőle lelki sérült.Kedves16-18 évesek,ti nem szexeltek?Vagy nem fogtok soha?Jujjj!!!!!!!!!!
2010. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!