Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hallom mindig, hogy nővéremék...

Hallom mindig, hogy nővéremék szexelnek. Emiatt szóljak neki?

Figyelt kérdés

nekem ez kicsit kínos mert örülök, h jól elvannak, csak értitek..olyankor furán érzem magam:D nekünk fent van a szobánk az emeleten, anyuéknak lent. és mikor nővérem pasija itt alszik, mindig jönnek a hangok, meg az ágyrecsegés és pl. a csávó utána félmeztelenül rohangál a házban. szerintetek emiatt szóljak tesómnak vagy hagyjam?

15/F


2011. márc. 15. 20:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Hát nekem nincs tesóm, így ebből a szemszögből nem tudom vizsgálni a dolgot.

Viszont a párom közvetlen szomszédjában lakik egy család egy 18 év körüli lánnyal, aki az éppen aktuális sráccal igen hangos szexuális életet él, mikor a szülők nincsenek otthon. És ez nagyon zavaró tud lenni, mert minket nem nagyon érdekelne a dolog. És ha én meg tudom tenni, h ne nyögdécseljek annyira, h kettőnkön kívül más is hallja, akkor más is.

Szóval szerintem vezesd elő a témát a nővérednél, persze ne úgy, h 'szexeljetek már halkabban!', hanem valahogy finomabban! Mondjuk: kérlek kezeljétek diszkrétebben az együttléteiteket, v nemtom, te ismered.

2011. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Jaj de undok itt mindenki!

Miért fáj Nektek a más öröme? Egyedül vagyok azzal, hogy ha szexelő párokat hallok, akár a szomszéd lakásból vagy szobából, ÖRÖM tölt el, hogy boldogok?

Csak én tudom így felfogni?

(És természetesen akkor is így fogtam fel, amikor nekem nem volt örömteli (vagy semmilyen) szexuális életem!)

Minek mennék dörömbölni a szomszédba a nyögések miatt, és minek szólnék rá a saját rokonomra egy halk sóhajtozás miatt, ami panelban, papírfalakon akármilyen kussban vannak szegények, áthallatszik?

Lesülne a bőr a képemről, ha elvenném vagy csökkenteném más emberek örömét.

Tudom, Kérdező, hogy kisebbségben vagyok (semmi egyéb véleménnyel nem szoktam ilyen látványos kisebbségben lenni), de ezt is fontold meg.

30/N

2011. márc. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
én anyáékat szoktam hallani , az is elég durva ( 13 éves vok fiú)
2011. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:

amm szerintem igazad van.

ne roncsátok má el mások kedvét

2011. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
tegnap 20.50-es vagyok. Mikor az én pihenésemről, nyugalmamról van szó, igazából lesz@rom, h a szomszéd lakásban lévők boldogok, mert a boldogságukkal engem zavarnak. És hangsúlyozom, h én is meg tudom azt tenni, h ne hallja az összes szomszéd, ha nekem jó, így nem gondolom, h neki/ másnak különösebb erőfeszítésbe kerülne.
2011. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Akiket zavarnak a szex hangok (nem direkt üvöltözésre gondolok, de halk nyögés-zihálás-sóhajtozás, esetleg ágynyikorgás) és nem laknak 30 szobás kacsalábon forgó palotában, azoknak nehéz életük lehet.

A falak már csak ilyenek. Ha a másik tévét néz, vagy csak simán járkál, tesz-vesz, beszélget, az is áthallatszik. Ez egy ilyen dolog.

10.18

2011. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ha nálunk a sima tv hang, v a beszélgetés is áthallatszana, több, mint valószínű, h idegroncs lennék. Szóval tévedsz, a normális hangerejű hangok nem hallatszanak át.
2011. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Panelban, kis házban, rossz elrendezés, közös fal stb. esetén igen.
2011. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Amikor a leghangosabb fuss be meztelenül és ordíts. Vagy csajozz be és csináld 2x olyan hangosan.

Vagy küldd el őket a csokifaszba azt kész.

2011. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

No, most aki eddig megszokta, hogy szexelés közben ordít, az hogy fog csendben lenni? Mikor rájön a roham, azt mondja a lánynak: "drágám, ma kivételesen csináljuk csendben, jó?" Erre tuti, hogy a lánynak elmegy mindentől a kedve, sőt a fiúnak is. No, végül ez nem rossz megoldás.

Vagy beszéljék meg a családdal, hogy legyen egy óra, amikor senki nincs otthon. Vegyen nekik mozijegyet.

2014. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!