Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hallom mindig, hogy nővéremék...

Hallom mindig, hogy nővéremék szexelnek. Emiatt szóljak neki?

Figyelt kérdés

nekem ez kicsit kínos mert örülök, h jól elvannak, csak értitek..olyankor furán érzem magam:D nekünk fent van a szobánk az emeleten, anyuéknak lent. és mikor nővérem pasija itt alszik, mindig jönnek a hangok, meg az ágyrecsegés és pl. a csávó utána félmeztelenül rohangál a házban. szerintetek emiatt szóljak tesómnak vagy hagyjam?

15/F


2011. márc. 15. 20:25
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
tesóm 17, csávó 24
2011. márc. 15. 20:38
 12/30 anonim ***** válasza:
Szólj neki,hogy téged ez zavar.Valószínűleg észre sem veszik.
2011. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
49%

úgy, hogy: bocsi, kellemetlen a szitu, de engem zavar, hogy hangosak vagytok, kellemetlenül érzem magam tőle!

én a szomszédéknak is szóltam, elöszőr csak átdörömböltem a falon, aztán már átmentem miközben szexeltek, és becsöngettem. aztán utána még1x, de addíg csöngettem, míg ki nem nyitották az ajtót, és ott helyben közöltem a csajjal, hogy hetekig hallgattam ahogy kefélnek, elég volt, nem muszáj közben olyan hangosan nyögni, hogy az egész emelet azt hallgassa!!!!!!

és szerintem igazam volt!!neked is az van

2011. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ezt ne a nővéreddel beszéld, meg hanem a pasijával mint férfi a férfival.


Jobban jársz!


Ha nem érti miről van szó akkor nyomj a kezébe egy csavarhúzót, és közöld vele, hogy javítsa meg az ágyat, és a nővéred szájába tömjön párnát amikor elélvez, mert téged idegesít!


Csak keményen Maestro!

2011. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
21%
ha már nagyon idegesít ordísd le a fejüket hogy mi a faszt képzelnek magukról lehetnének rád tekintettel ha meg bunkóznak akkor szólján be na mivan bunkóéknál így szokás??? meg bunkóékat hagyuk otthon ha esetleg utána köcsögölnének
2011. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
jó, akkor majd legközelebb megmondom neki. de pl. ha ez van, akkor utána mikor mondjam neki? másnap mondjuk egyből? tiszta égő lesz előre látom a fejét
2011. márc. 15. 20:44
 17/30 anonim ***** válasza:
A hangok miatt nem szólnék, viszont az miatt igen, hogy a srác ne szaladgáljon hiányos öltözékben a házban, mert hát nem otthon van, mások is laknak ott. De ezt nem a srácnak mondanám, hanem a nővérednek, hogy ő beszéljen vele.
2011. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Egyből, amikor látod szaladgálni félmeztelenül a hapsiját.

Akkor hívd félre, úgy, hogy nővéred azért ne vegyen róla tudomást.

Sztem ez férfidolog.

2011. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szal mindenképpen a pasijával beszélj, mert ő ott a vendég, és nem a nővéred.


Különben is, hamár ennyire be tudja verni a szöget, akkor ácsolhatna egy faházat is maguknak aztán ott zajonghatnának kedvükre.

2011. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
hagyjatok már ilyenekkel, szállj be te szüleid közé aztán remélem lenyugszol
2011. márc. 15. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!