Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért keveredek ilyen gyakran...

Miért keveredek ilyen gyakran verekedésbe?

Figyelt kérdés
Normális életet élek,nem iszom,nem drogozok,4 éve van párom,mégis gyakran megtalálnak olyan figurák,akik előbb ütnek aztán kérdeznek,én pedig megvédem magamat...az utóbbi 3 évben kb 20 ilyen eset volt,miért van ez?Nem keresem a bajt,mégis ez van...még annyit,hogy általában nem én húzom a rövidebbet,vagyis meg tudom védeni magamat:)
2011. aug. 29. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha olyan helyen laksz, ahol sok a fekete "magyar" és ők kötnek beléd, akkor nem veled van a baj
2011. aug. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ja,buckalakóval eddig csak 2x volt balhém,itt az osztrák határnál,de volt már osztrákkal,törökkel...:D
2011. aug. 30. 01:09
 3/13 Alex Lion ***** válasza:
sajna ebben az országban az aljanép miatt nem nehéz bajba keveredni... nem hinném hogy veled van a baj... én 18éves létemre naponta többször kerülök igen csak kellemetlen helyzetbe, pedig nem mondthatnám hogy aggrasszív vagyok :O
2011. aug. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igazad lehet...valamiért sok az erőszakos ember,akiknek ha odacsapsz mikor neked mennek,még ők vannak vérig sértve,meg hogy faji alapon,meg mert egy paraszt vagyok,hogy nem hagyom hogy üssenek...:S
2011. aug. 30. 01:13
 5/13 Alex Lion ***** válasza:
arról akkor ne is beszéljünk, hogy te kiállnál vele 1v1-be, csak aztán 2perc múlva jön a "család", és 10v1 lesz belőle... tapasztalat... és mindezt miért??? mert angolul beszéltem egy szórakozóhelyen a barátommal...
2011. aug. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Alex Lion:Na ez nem semmi,ez tényleg durva...jó kis téma,hogy hol kezdődik a baj....a pereputty meg a konyhakések elől a menekülés a tuti módszer...ez van
2011. aug. 30. 01:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem b.sztatni akarlak, de valószínűleg a kisugárzásoddal van a baj. Könnyű áldozatnak tűnhetsz. Szomszédunknak minden évben van egy ilyen balhéja, nekem pedig sosem volt, pedig ugyanott lakunk. (hozzáteszem, ha egy tagbaszakadt 100 kilós állat vagy, mint én, akkor kisugárzástól függetlenül kevésbé találnak meg a cigók)
2011. aug. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
70kg,179cm és 20 éves srác vagyok,súlyfelesleg nélkül...nem tudom,lehet hogy van rajtam valami irritáló:D
2011. aug. 30. 01:53
 9/13 Alex Lion ***** válasza:
46%
hát attól függ... ha kopasz vagy, acélbetétes csizmában, bomber-dzsekiben, és talpig fekete cuccban járkálsz, akkor lehet hogy nem vagy "nekik" éppen a legszimpatikusabb egyén... habár ha "olyan" lennél, biztos ne tetted volna itt fel ezt a kérdést :D és amúgy én nem igazán szeretek futkorászni előlük >.< ha nincs náluk kés, inkább szembeszállok >.< de még 1x mondom, nem agyok az a verekedős típus, nem mondthatnám hogy kigyúrt vagyok... én is átlagos vagyok...
2011. aug. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem is tudom... talán olyan helyen járkálsz ahol alapból sok a balhé?


Én is az osztrák határnál élek, és törökkel nekem is volt már verekedős balhém, pedig nő vagyok. Nah, persze nem otthon kötögettem a tévé előtt, hanem bulizni voltam, szóval szerintem ezekhez a balhékhoz azért rossz helyen is kell lenni.


Haverom osztrákokkal is összebalhézott már. Velük azért van baj, mert idejönnek, beb*sznak, és azt hiszik, hogy ők most akkor itt Valakik, hatalmas arcuk lesz, és mindenkibe belekötnek.

Mondjuk aki konfliktuskerülő fazon, az azért a legtöbb esetben el tudja kerülni a verekedést, ha akarja.


De téged hol találnak meg mégis?

2011. aug. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!