Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amikor cipőt veszek egy...

Amikor cipőt veszek egy boltban, megnézik, hogy mi van a dobozban? Előfordulhat, hogy rossz cipőt hozok el?

Figyelt kérdés
Milyen boltokban nem nézik? Hervis, auchan? Létezik, hogy direkt rossz cipőt visz el valaki?
2009. ápr. 12. 22:56
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
végülis igen, de azért durva lenne ha egy kicserélt cipő miatt, amit épp kifizetni készülök hívnák a rendőrséget és bilincsben vezetnének el. Ilyet nem csinálnak a boltok, hatalmas botrány lenne belőle, ha tévedtek.
2009. ápr. 13. 15:44
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekli őket, hogy szerinted botrány. Az lenne botrány, ha hagynák magukat hülyének nézni. Nekem külföldön vett CD volt a táskámban és az sípolt be. Itthon még híre se volt a Saturn-nak, a címkén meg az szerepelt, hogy SATURN az ára német márkában volt feltüntetve, szóval világosan látszott, hogy nem vehettem náluk, mégis jöttek elvezetni. Egyébként először csak ők intézkednek a rendőrök majd később jönnek, csak nem képzeled, hogy ott fognak veled ott állni mindenki előtt, és várni míg kiérnek hozzád.

Egyébként ne haragudj de nekem az jön le, hogy végtelen primitív ember vagy és fogalmad sincs arról, hogy mi az a jog, csak elképzelsz valami világmegváltó dolgot, amit próbálsz alá támasztani a hülyeségeiddel, holott normális ember számára világos, hogy BAROMSÁG, amivel véded magad.

2009. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk ugy,hogy megfizetteted velük az áfát.Ugysem fizetnek elég adot,majd te közvetve behajtod!
2009. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
24%
nekem tetszik az ötlet.
2009. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
90%
Nem fog sikerülni, de próbálkozz csak. Hülye.
2009. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!