Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amikor cipőt veszek egy...

Amikor cipőt veszek egy boltban, megnézik, hogy mi van a dobozban? Előfordulhat, hogy rossz cipőt hozok el?

Figyelt kérdés
Milyen boltokban nem nézik? Hervis, auchan? Létezik, hogy direkt rossz cipőt visz el valaki?
2009. ápr. 12. 22:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
én eddig ahol csak vettem ( Deichmann, kínai, Jello, Leonardo, Hervis)a kasszánál megnézte a hölgy és össze is mérte a két cipőt, hoyg egy pár-e.
2009. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

aha, és ha hasonló fazon a cipő

mondjuk egy 10 ezres nike helyett szeretnék 10 ezer ft-ért kihozni a boltból egy 25 ezreset? nyilván nem tudja fejből az összes modellt, ha nike és a szám egyezik akkor ki fogják engedni nem? legalábbis egy próbát szerintem megérne.

2009. ápr. 12. 23:11
 3/45 A kérdező kommentje:
ráadásul ha kiengednek vele és adnak blokkot jogilag nem lopás, így nekem tiszta maradhat a lelkiismeretem, egy rossz szavuk nem lehet.
2009. ápr. 12. 23:13
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

hát...ahol ki vannak rakva a nike cipők, ill a márkásabbak és drágábbak (humanic, deichmann pl), ott mindig megnézik a kasszánál. a márkaboltokban pedig eleve egy van kirakva, azaz ha fel szeretnél vmit próbálni, akkor kérned kell.

ne akarjál 25e ftos cipőt kihozni 10e ftért.

2009. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
ha így olcsóbb miért ne, nem vagyok teljesen hülye, most kit érdekel a kár amit az árúháznak okozok, ráadásul jogilag korrekt lesz... Auchanban is árulnak ilyeneket nem? Ott aztán tényleg nem fogja megnézni a pénztáros, hacsak előtte ki nem nyitom és meg nem mutatom, hogy tényleg cipő van a dobozban.
2009. ápr. 12. 23:19
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

hát, remélem, hogy nincs az auchanben.:)

amúgy...ha annyi sajnálod rá a pénzt, akkor minek akarsz pont nike-t venni? azt hiszed, hogy attól nagymenő leszel?...hát..:D

ott vannak az outletek is 30% kedvezmény, ha jól tudom...ill, sok helyen hirdetik még az akciót.


persze te tudod.

2009. ápr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
neem, dehogyis, sosem hordtam sportcipőt, vagy decathlonos, vagy deichmannos , és lehetőleg bőr. De most elkezdtem futni, és a nike air kiváló lenne az izületeimnek, viszont vagy 3x annyiba kerül mint egy sima nike futócipő...
2009. ápr. 12. 23:24
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

értem:)

mindenesetre még akkor sem tartom ezt korrektnek:)


bocsi a "beszélgetésért"...(mármint, hogy nem 'rendesen' válaszoltam, hanem "chat"-ként használtam:) )

2009. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván megnézi, hogy mi van a dobozon és mi van a dobozban.

Nem nagyon lehet így csalni. Ne is próbálkozz, ha esetleg ilyenen törted a fejed.

2009. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
semmi, végülis én is chatként kezeltem. Amúgy nekem eléggé sajátos a mentalításom... úgy érzem ha jogilag korrekt, akkor korrekt. Ezek az árúházak rengeteg selejtet gyártanak, vagy garanciálisat dobnak ki egyszerűen... nem mindig van ez visszaterhelve a gyártóra, sőt a garanciát általában a cég állja saját költségből. Emellett... most miért ne... aztán persze ha mindenki így vásárolna cipőt...
2009. ápr. 12. 23:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!