Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim, mit tehetnék?

Nincsenek barátaim, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
nagyon rosszul, feszélyezve érzem magam mivel már 14 éves leszek és nincsenek komolyabb barátaim csak amolyan "néhai barátok" tehát akikre lehetne számítani. szerelmem is van de azis csak plátói... na igen így vissza olvasva egy önbizalomban szegény kiváló pattanásos SZTK keretes szemüvegű krumpliarcú kisgyereket látok magam előtt de hozzá tenném hogy nincsenek rossz adottságaim egyedül annyi hogy egy kicsit visszamaradt vagyok (MÉG!) és a közösségekbe mindig én vagyok az akit "lefikáznak" tehát akin bármilyen kifogásolhatót találnak; dagatnak nem vagyok dagadt sőt... eszem helyén van bár néha kötekedőnek érzem magam nem hinném hogy akkora "kis-seggdugasz" lennék. Szóval ebben a rossz helyzetben vagyok, mit tehetnék?
2009. ápr. 12. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Fejezd be az önsajnálatot és légy nyitott és érdeklődő!


Nekem 1 tanács jut eszembe így nagy hirtelen: az emberek szeretik, ha kérdezik őket - mert akkor lehet válaszolni...

2009. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

kedves 14 éves!

az én fiam is hasonló...és sokat netezik írogat, és mostanában olvas is. elment a könyvtárba!!!és találkozott egy két fiúval is, beszélt velük, aztán megbeszélték mikor mennek legközelebb. ez két hete volt, ... talán lesz valami.

menj Te is! ott hátha összejösz vaalmi értelmes alakokkal. az én fiamat is lefikázzák, cikizik pl. hogy csíkos a zonija, meg "pöttyös " a bőre... nem szeplős, de kicsit érdes a bőre... szegénynek. szóval eleg kezd lenni, és próbálok segíteni. anyukádat is kérdezd hová menj, ahol lehetnek normális fiúk. ha tudsz görizni, akkor menj ki és mutasd magadat, az én fiamra pl. egy kciis felnéztek, amikor látták, hoyg jól tud. ha nem tudsz, tanulj meg, csak találtok valakit, aki megtanít.

most ennyi jut eszembe.

2009. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfogadni magad és mások is elfogadnak,befogadnak.Onnan egyenes az út a barátkozáshoz a barátokhoz.
2009. ápr. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!