Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik még valaki, aki nem...

Létezik még valaki, aki nem rasszista?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék most nagy port kavarni, én tényleg egyik oldalon sem állok. Sem a rasszistákén, sem a "támadottakén". Egyszerűen csak szeretném megérteni az emberek gondolkodásmódját.

Tudom, hogy a sztereotípiák általában valós tényeken alapulnak, de mindig mindenhol vannak kivételek. Egyszerűen nem értem hogy pl. a feketékkel mi baja van néhány embernek? Ők nem egyenlőek a fehérekkel? Miért lett ekkora ellenségeskedés a fajok között?


Nem védem egyik álláspontot sem és semmit nem próbálok bizonygatni, csak egyszerűen hidegen hagy hogy ki honnan jött vagy milyen a bőrszíne, engem maga az EMBER érdekel. Mások nem így vannak vele? Miért kell már az elején ítélkezni?


Köszi szépen mindenkinek.


2011. aug. 6. 19:27
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
89%
Menj ki Amerikába és megtudod, miért utálják a feketéket. Azokhoz képest az itthoni cigányok angyalok. Ott ha betévedsz egy olyan városba, amit fekete és mexikói bandák uralnak (nem egy ilyen van), simán golyót repítenek a fejedbe, pl. csak azért mert rajtad piros baseballsapka van, miközben egy olyan banda területén vagy, aminek a kék a színe, és igy azt hiszik, hogy egy elenséges bandához tartozol.
2011. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
83%
ebben egyet értek ,ne legyen már mindenki ilyen kis álszent emberijogvédő
2011. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
73%
ezzel magatokat csapjátok be
2011. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
2%

aha, azért ne akard megmondani nekem...

legyél rasszista, én meg nem vagyok az. tudom, a rasszistákra nem hat semmilyen észérv. na, ez viszont is igaz. :P úgy hogy szerintem nem érdemes szót csépelni rá.

2011. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
65%
Én azt vallom, hogy sok embert öltek meg gyűlöletből, meg szeretetből, de közönyből még nemigen.Teljesen mindegy, nem nézek le senkit, de nem is esek hanyatt senkitől.
2011. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
59%
Én sem vagyok rasszista és nem ítélek el senkit sem szín, sem vallás vagy szexuális beállítottság alapján!!! :) Tolerálok minden rendes, intelligens embert. És azon vagyok, hogy mindenkiben és mindenben a szépet és a jót lássam!
2011. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Én sem szeretem az "álszent emberijogvédősdit", ezért próbáltam már az elején leszögezni, hogy csak a véleményekre vagyok kíváncsi mert szeretném megérteni a dolgot. Ez valamennyire sikerült, úgyhogy köszönöm.


Részben majdnem mindenkivel egyetértek (ez kicsit körülményes, de ez van :D).

2011. aug. 6. 20:12
 18/40 anonim ***** válasza:
59%

Én sem értem, hogy miért van ennyi rasszista. Azt sem értem, hogy ezek a rasszisták miért utálják a magyarokat és miért irtják őket már 100 éve.


Jómagam tisztán látó és gondolkodó ember vagyok. Persze az átlag (elbutított) ember és a másik oldal egyből antiszemita, rasszista féregnek kiállt ki. Pedig én mindig szépen hangnem és éverekkel alátámasztva beszélek. Na ők a rasszisták! Nem pedig mi, magyarok.

2011. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
58%

Milyen elején télkezünk? Ezt már több száz éve csinálják a cigányok és zsidók.

És én nem utálom őket, mivel azt tiltja a kereszténység. Én csak nem tűröm meg a létezésüket.

2011. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Én például nem.
2011. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!