Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van annyi rasszista?

Miért van annyi rasszista?

Figyelt kérdés
Miért hiszik annyian azt, hogy a cigány(fúúúj) ember?
2011. júl. 13. 15:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2%
Nyugat-Európában minden magyart cigánynak tartanak. Csak bennük kevesebb a gyűlölet, mert nem annyira frusztráltak.
2011. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Honnan godolod, hogy annyian HISZIK, mi van ha tudnak valamit ??

A cigányok nem fúúúj emberek. Egyszerűen emberek.

Minél többet nyomják ezt rasszistázást, annál inkább gondolkodnom kell, hogy mi végre és ez a fegyver fordítva sül el, bizony.

2011. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy nem veszitek észre, hogy minden cigány ugyan azt csinálja: lop, csal, hazudik. Elég szomorú, hogy ilyenek vannak.
2011. júl. 13. 17:16
 4/19 anonim ***** válasza:
A cigányozás hülyeség. Miért nem b@szogatsz valakit azért, mert kék a szeme, vagy fekete a haja ? Csak mert az ugyanolyan öröklődő jelentéktelen külsőség...
2011. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát te beteg vagy. Attól hogy valakinek kék a szeme nem fog lopni, csalni, hazudni, ellenben ha valami cigány akkor igen. Ezért kell az összeset kiirtani erről a bolygóról.
2011. júl. 13. 19:01
 6/19 anonim ***** válasza:
Már megint törölve lett a hozzászólásom, pedig semmit sértő nem volt benne. Miért? Mi a fene bajotok van nektek? Mi ez a pofára moderálás?
2011. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Lehet azért törölték, mert azt írtad, hogy a cigány ember.
2011. júl. 13. 19:26
 8/19 anonim ***** válasza:

Mert az cigány ember. Genetikailag, de sokan vannak közöttük olyanok, akiknek a viselkedése nem üti meg ezt a mércét.

Egyébként sokan azért utálják a cigányokat, mert volt velük rossz tapasztalatuk, és ez az utálat jogos.

2011. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nos én kidolgoztam egy elméletet ami elfogadhatóbb, mint hogy a cigány ember - bárhogy is nézzük. Az elmélet: Nagyon régen az Istenek valami rettenetes dolgot tettek, amit nem mert senki se még csak megjegyezni sem. A tettük azonban nem maradt büntetlenül. Az egyik távoli naprendszerből a nálunk jóval fejlettebb lények ide küldték az univerzum legrosszabb, legalattomosabb teremtményeit a Földre, és hogy igazán meg bírják keseríteni az emberek életét megpróbálták felvenni az emberek testalakját, kis sikerrel. Mint minden népnek, ezeket is elnevezték. Eme gonosz kis férges, anyjukba verő fekete ge ci pö csedékek neve: cigányok. Pár hónapja megesküdtem, hogy életemben minimum 3 cigányt el fogok pusztítani.
2011. júl. 13. 20:44
 10/19 A kérdező kommentje:
De aztán erről lemondtam, miután apukám felvilágosított: ugyan azt a büntetést kapom egy cigány elpusztításáért, mint egy ember megöléséért (utána pár percig ledermedtem: ilyen hülyeséget...). Ez így nem éri meg...
2011. júl. 13. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!