Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Őszintén!

Kinek van igaza? Őszintén!

Figyelt kérdés

a barátnőmmel összevesztem mert szerelmes vagyok egy sztárba,és ezt egyedül neki mondtam el.erre facebookon egy ismerősöm kitett egy ilyen állapotot,hogy az 1. lájkolót bejelöli egy képén,2. lájkolónak megadja a telószámát meg ilyenek.és én voltam a 4.ami az volt hogy kiírhat valamit az üzenőfalamra,amit én mondok neki. erre nem jutott semmi az eszünkbe,azt meg nem akartam neki mondani hogy írja ki pl hogy szeretlek mert rájöttem hogy szerintem nem vagyok leszbi.erre kérdezte hogy mit írjon ki,erre az állitólagos legjobb barátnőm odaírta komentbe hogy "Írd ki neki hogy Boldogházassági évfordulót Justin Berfieldel:P" és most meg van sértődve,mert letiltottam,és felhívott hogy -Letiltottál facebookon? mondom -Igen,baj? erre elkezdte mondani hogy de miért csináltad ezt,meg izé,erre mondtam neki hogy én nem azért mondom el az ilyen titkaimat neki hogy azt kiírja facebookra hogy mindenki lássa ... bár már úgyis tök mindegy mert a másik csaj állapotánál a kommenteket biztos látták vagy 200an ...

és amúgy nemis ezzel van bajom hogy mostmár tudják többszázan hogy belezúgtam egy külföldi sztárba,hanem ez hogy mostmár akármit mondhatok neki,és akárhogy mondja hogy ő a legjobb barátnőm,már nem tudok benne megbízni,mert tudom hogy mindent kiír facebookon meg mindent elmond az új barátnőinek -.-

szerintetek kinek van igaza?

(Egyébként mindketten 13L-ok vagyunk,ha ez számit valamit)


2011. aug. 2. 08:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ellentmondásos vagy, kislány. Pár kommenttel ezelőtt sírsz, hogy neked úgysem lesz pasid, maximum ha plasztikázol majd, erre most bizonygatod, hogy a rondáknak is lehet jó pasijuk, és hogy te láttál nagyseggűt jó pasival stb. Nos, akkor megadtad magadnak a választ :D
2011. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

igen,úgy értettem hogy rajtam kívül

nekem úgyse lesz sose pasim,már egy csomóan mondták hogy ronda vagyok szóval ..

2011. aug. 4. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!