Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek volt igaza?

Szerintetek kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm szülinapi buliján volt ez, ő nem volt benne, szerencsére.

Az osztálytársaim (lányok) azt mondták hogy én egy kis lotyó r*banc vagyok csakmert:

-Nem sminkelem magam.

-Nem festem a körmöm.

-Duci vagyok, de nem tehetek róla genetikai probléma.

Én erre azt mondtam hogy szerintem meg épphogy én vagyok a normális, ramatyul érzem magam, talán nem kellett volna egy szót se szólnom?

Bocsi ha rossz kategóriába írtam.

12L


2011. szept. 4. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezektől NEM vagy lotyó.

Az elég gáz, mikor egy 12 éves kis rifke folyton fogyózik, egyfolytában azt nézi, nőtt-e a melle, reggelente belefejel a festékes vödörbe, és 2 centis, gusztustalan színekre mázold karmai vannak.


Nyugi, nem az ő véleményük számít. :)

Majd a fiúk eldöntik, hogy a kifent-kinekt szűzku.rvákat, vagy a természetes, ápolt, csinos lányokat részesítik előnyben.

A súlyodra csak annyit tudok mondani, hogy tornázni, futni mindenki tud, és ha kamaszodsz, hirtelen nősz egy picit, szépen el fog rajtad az a pár kiló oszlani. :)

2011. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy nem fested magad meg ilyenek játszhatsz a fiúk érzéseivel stb.Mondjuk ha semmi ilyesmi nincs benne akkor viszont neked van igazad.
2011. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Azért vagy "lotyó" mert nem fested magad meg semmi??:O

Egyáltalán ismerik ők a "lotyó" szónak a jelentését?? Mert ebből nagyon úgy látszik, hogy NEM!

Szarni bele mit mondanak! És ne érezd magad ramatyul, mert igazad van! Nem vagy lotyó se meg semmi! 12 évesen még szerintem nem a smink való nektek... Mondom én ezt 16 évesen... Én megmondom őszintén..sosem sminkelem magam!

Ha már itt tartunk mi lesz?? Kilenc évesen már több f*szt fognak a lányok, mint kilincset vagy mivan??:O

2011. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a fiúk még nem érdekelnek, csak ne tudom hogy ezt most hogy értelmezzem, pedig nem vagyok hülye, de mostanában náluk az a "menő" ha csókolóznak egymással pfúj ez divat vagy mi?

Mindenkinek ment a zöld kéz.(:

2011. szept. 4. 19:53
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lotyó rib@nc. A helyedben én nem barátkoznék az ilyenekkel, akik azért szekálnak, mert természetes vagy.
2011. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szerencsére ők nem a barátnőim, csak attól félek hogy a legjobb barátnőm is ilyen lesz, mert velük barátkozik.:(

Neked is ment a zöld kéz.(:

2011. szept. 4. 19:54
 7/13 anonim válasza:
100%

Jól tetted!

ne hogy már azért legyél lotyó mert természetes vagy! Ők azok mert van rajtuk 20 kiló vakolat 12 évesen!

2011. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
végre találtam olyan barátnőt aki nem festi magát, nem lakkozza agyon a körmeit, nem azt nézi, Úr Isten nem eléggé feszül a mellem, vagy a seggem...és nagyon szeretem... maradj természetes, és okozz ezzel majd valakinek nagy örömet... :)
2011. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek.(:
2011. szept. 4. 20:01
 10/13 anonim válasza:
100%

Egyértelműen neked adok igazat.

Én 14 éves vagyok, szintén lány, és én már néha kihúzom ugyan a szemem, de még csak most kezdem, és szerintem nem normális az, ha valaki 12 évesen egy kiló festéket ken magára. Csak hamarabb akar felnőni, és azért akar hamarabb felnőni, mert még kis hülye, és unatkozik.

A lotyó és rib@anc pedig tényleg elég nevetséges vád a leírtak szerint, ugyanis, ha mész az utcán, kire mondod előbb kettőtök közül? Jó, mondjuk normális, értelmes ember senkire nem mond ilyet, de az más kérdés:)

Tényleg ne érezd magad szarul, nincs igazuk:)

2011. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!