Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van/volt...

Szerintetek kinek van/volt itt igaza? (kiközösítés)

Figyelt kérdés
Leírom röviden.Engem 7.-ben (hatosztályos gimi) kiközösítettek!Ez abból állt h sokan csapatosan szivattak kiröhögtek a hátam mögött és kicsúfoltak!Ha vki mellé kellett ülnöm mindig nyígtak ugyanez volt amikor tesin páros feladatot végeztünk!Több oka is volt 1:kislányosan öltöztem 2:zsíros haj/bőr 3:nem ismertem senkit és egy olyan lánnyal kezdetm el barátkozni aki már gólyatáborba leégette magát!Ezért én magambafordultam!(.-ba keveset még kaptam ebből de igazán már nem.De ugyanúgy elvoltam magamnak és most is elvagyok.9.-be már nem kaptam ebből semennyit kitalálták h én közösítem ki az osztályt én nem nyitok feléjük most is ez van.Már megváltoztak de 4 év után furcsa lenne és bennem az tudatosult h lehetk kedves aki szivat az fog aki meg nem az nem fog velem barátkozni mert nem akart a sorsomra jutni annak idején!Most 10.-es vagyok osztályfőnököm szerint is én nem nyitok az osztályom felé ami valljuk be lehet h igaz de ez egy következmény hozzáteszem idén kaptuk eddig csak a matektanárom volt az előző elment szülni de az sem foglalkozott az üggyel!Nem értem h amikor szivattak meg bántottak akkor érdekes egy tanár sem vette észre most meg már én vagyok a rossz!Igazam van amúgy?Vagy érdemes lenne nyitnom bár nem hiszem h fogok szal mind1.Mi a véleményetek erről és a osztályfőnököm viselkedéséről?
2011. máj. 21. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám:S

A kiröhögés,kibeszélésekből...:|

Dettó:D Szerintem igazad van és próbálj a suliból másokkal barátkozni:) Vagy ha már látod,hogy érdekelsz valakit akkor azzal barátkozz.Lányokkal is barátkozhatsz,sőt:) Az egyik ismerősömet is így cikizték és lányokkal barátkozott.(RENDES lányokkal,tehát nem cicanacis,10 cm-es magassarkús lányokkal)

2011. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már megnormálisodtak nem bántanak leülölök a magam helyée és ott elvagyok ha úgy adódik beszélgetünk is de én már nem fogok msot csak úgy nyitni!Leckét is kérek tőlük csak ez már így alakult!Meg hozzáteszem h azért nem barátkozok senkivel mert a suli előtt is bealáztak páran két csaj meg egy fiú akibe annak idején szerelmes voltam pletykával!A fiú pl:elpletykálta h szerelmes vagyok belé és nyígott h ronda vagyok csomó mindenkinek sokan ismernek!Most már persze sajnál és jó nő vagyok és ezt terjeszti hát kapja be!Persze sok fiú szerint nem vagyok csúnya azt hiszem nemtudom.Most már ez idegesít csak h ez a gyökér 4 évig nem szállt le rólam azért h kifogtam!Azt tervezem h kibírom ezt a két évet csak javítsam ki a lerontott jegyeim és tanuljak tovább mert mivel sulin kívül megszakadt a barátaimmal a kapcsolat és gyakorlatilaag 4 éve magányos vagyok!Utána majd barátkozok meg pasizok ugyanis itt már nem fogom egyiket sem!
2011. máj. 21. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem:) Akkor tényleg ne legyél már egyikkel se puszipajtás.Elég ennyi is,hogy beszélgettek néha és leckét kértek egymástól...:) Ezt a 2 évet kibírod úgy gondolom...fél lábon is:D Sok erőt neked! És nyugi nem te vagy és nem te voltál a rossz:)
2011. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetris ***** válasza:
Mit jelent az a szó, hogy "nyígott"?
2011. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt pl:Jajj tanárnő nem akarok mellé ülni! v Tanárúr nem akaork vele labdázni! v Szerelmes belém de olyan csúnya:DÍgy leírva mondjuk vicces!De ezt jelenti
2011. máj. 21. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Kábítsd el őket és kínozd meg
2011. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tetris ***** válasza:
Köszönöm!
2011. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én se értettem amúgy azt a szót :D
2011. máj. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!