Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most akkor kinek van igaza?

Most akkor kinek van igaza?

Figyelt kérdés
van egy barátnöm, és egyben osztálytársam.(legyen ő A) Már 1. től kezdve járunk egy osztályba ( most ballgatunk). Nekem nagyon vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, egyszer kedves máskor meg olyan velem mint egy darab szarral, és néha iszonyatosan mérges leszek rá...6.ban egy lány (c) volt a legjobb barátnőm, és eleinte A is velünk volt de ki akarta sajátítani C-t és közénk állni amit én persze láttam, de C nem. végül az lett sok idő a utána dolog vége, hogy C nem hitt nekem, bár sosem döntött kettönk közt. Most 2 évvel késöbb A eljátsza ugyanezt B -vel...B nekem a legjobb barátnőm, nagyon szeretem és nagyon jól kijövünk, és ált. 3 an szoktunk lenni A val. de A ugyanúgy látom hogy kiakarja sajátítani, ha olyan kedve van bunkózik velem , ha meg olyan akkor éppen játsza jókislányt. HIába mondom ezt B nek ő mondja hogy "A ilyen, így kell elfogadni". nem tud köztünk választani, mert azt mondja mindekettönket szeret. nem értem...szerintem A egy kétszínű hazudós rosszindulatú ember. nem értem, ezt miért csak én látom?!?!
2011. jún. 28. 18:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy B nek mindig játsza a aranyos, jófej,mókás, vicces kislányt de olyan mint egy rossz színész, angyon eröltett. én értem hogy szereti B-t . de mondja már meg nekem MI A FENÉT TETTEM HOGY VELEM ÍGY VISELKEDJEN?! B ezt miért nem veszi észre hoyg egy kétszínű dög?!
2011. jún. 28. 19:02
 2/3 anonim válasza:
Figyelj igazad van ha ezt csinálja fordítsd elenne a teknikáját én is így csináltam és nekem is rájött az a c személy..:):)
2011. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem is rossz ötlet! de hogy csináljam úgy hogy ne legyek oylan mint ő?..
2011. jún. 28. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!