Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Őszintén!

Kinek van igaza? Őszintén!

Figyelt kérdés

a barátnőmmel összevesztem mert szerelmes vagyok egy sztárba,és ezt egyedül neki mondtam el.erre facebookon egy ismerősöm kitett egy ilyen állapotot,hogy az 1. lájkolót bejelöli egy képén,2. lájkolónak megadja a telószámát meg ilyenek.és én voltam a 4.ami az volt hogy kiírhat valamit az üzenőfalamra,amit én mondok neki. erre nem jutott semmi az eszünkbe,azt meg nem akartam neki mondani hogy írja ki pl hogy szeretlek mert rájöttem hogy szerintem nem vagyok leszbi.erre kérdezte hogy mit írjon ki,erre az állitólagos legjobb barátnőm odaírta komentbe hogy "Írd ki neki hogy Boldogházassági évfordulót Justin Berfieldel:P" és most meg van sértődve,mert letiltottam,és felhívott hogy -Letiltottál facebookon? mondom -Igen,baj? erre elkezdte mondani hogy de miért csináltad ezt,meg izé,erre mondtam neki hogy én nem azért mondom el az ilyen titkaimat neki hogy azt kiírja facebookra hogy mindenki lássa ... bár már úgyis tök mindegy mert a másik csaj állapotánál a kommenteket biztos látták vagy 200an ...

és amúgy nemis ezzel van bajom hogy mostmár tudják többszázan hogy belezúgtam egy külföldi sztárba,hanem ez hogy mostmár akármit mondhatok neki,és akárhogy mondja hogy ő a legjobb barátnőm,már nem tudok benne megbízni,mert tudom hogy mindent kiír facebookon meg mindent elmond az új barátnőinek -.-

szerintetek kinek van igaza?

(Egyébként mindketten 13L-ok vagyunk,ha ez számit valamit)


2011. aug. 2. 08:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
és még annyit hozzátennék hogy máskor is volt ilyen hogy a titkaimat amit csak neki mondtam el,elmondta azoknak az új barátnőknek
2011. aug. 2. 08:35
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad, nem kellett volna elárulja. A szerelemről meg annyit, hogy nem olyan nagy titok, minden második kislány úgy érzi, hogy belezúgott Justin-ba, azért találták ki a figuráját, de majd idővel rájössz, hogy ez korántsem szerelem volt... Majd ha lesz élőben egy hús-vér fiú, aki megdobogtatja rendesen a szíved :)
2011. aug. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

egyébként nem hiszem bár ha 18 éves koromra összegyűlik a pénzem egy plasztikai műtétre,talán pasim is lesz..

2011. aug. 2. 08:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket te egyedül találod ki?!? Komolyan....Lesz pasid is,ha itt lesz az ideje.Nem akkor ha dinnyéket varázsoltatsz a mellkasodra.Bocs,hogy beleszólok,de jót tenne neked,ha kicsit kerülnéd a netet,meg a TV-t,újságot,mert rád példás hatással van a "média-formáló" hatása.Menj el a hegyekbe,túrázz,táborozz.NE DEKKOLJ A GÉP ELŐTT a mesevilágban.
2011. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy kinek van igaza? Teljesen mindegy, mert ez egy marhaság. Kérlek térj észhez, van elég agymosott ember ebben az országban...
2011. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ... amúgy tényleg ronda vagyok,mások mondták
2011. aug. 2. 11:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Na akkor pont azért "szeress ki" a sztárból, az kicsit nagy falat, nem? Keress egy hozzádvaló fiút, aki szintén csúnyának tartja magát és punktum!
2011. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de ez olyan igazságtalan már,neke mint ronda lánynak csak ronda pasim lehet?? az utcán meg egy csomószor látok betonkeverő seggnagyságú csajokat,olyan jóképű sráccal hogy csak ott nézek :o
2011. aug. 2. 13:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Alattam is van egy betonkeverő, meg egy nagyon helyes pár,aki így szeret. Azt modja azért tetszettem meg neki,mert természetes és laza vagyok,jó a humorom és nem kesergek. Van egy lányunk is, és nem küld zsírleszívásra,hogy velem maradjon. Ez nem szerencse,ez kisugárzás. Ne húzd már le magad! Örülj,hogy van családod,nem vagy beteg,van mit egyél,van hol lakj...Stb.És nem ártana normális barátokat választani.
2011. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

utolsó: köszi a választ :)

de neked van egyéniséged,nekem meg esélyem sincs mert állitólag már az egész város rólam zeng egy hülye pletyka miatt...mindegy hosszú

2011. aug. 2. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!