Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor kinek van igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kinek van igaza úgy őszintén?

Figyelt kérdés

A történet a következő: A barátnőm most haragszik azt mondja hogy elhanyagolom őt. Nade annó 1 éve mikor elösször jártunk 2 hónapig voltunk együtt ő volt az aki lelépett és más valakivel volt. Nemrégiben megkeresett szinte könyörgött hogy adjak neki még egy esélyt. Mivel én annó nagyon szerettem őt és most sem közömbös a számomra adtam neki. Eddig mindig jött és megkeresett és természetes szakítottam is rá úgy 4-6 órát. Nade ma meg nem erre pár órálya elkezd reklamálni hogy elhanyagolom őt meg hogy nem neki kelett olna szólnia hogy én mennyek most hozzá. Jó ebben igaza van de nem én léptem le 2 hónap után úgy hogy egy évig szóba sem áltam a másikkal!! A bizalmam még nincs meg benne teljesen de majd kialakul újra remélem...

Szóval most úgy őszintén ebben a helyzetben mennyire jogos a felháborodása?

26F


2011. júl. 18. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem van igazam.
2011. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Hiba volt vele összejönnöd megint! Pótlék vagy csak. Le fog lépni megint, tök mindegy mire hivatkozik
2011. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Nehari, de az nem "órálya", hanem "órája".


Amúgy nem tudom, te fogadtad vissza.

2011. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3. köszi a javítást elírtam... bocsi az írás hibákért.


Hát igen tudom nekem kéne tudnom de nem tudom miért nem szólt hogy szeretné hogy átmennyek hozzá és vele legyek? nem az hogy most bevágja adurcit és kész...

2011. júl. 18. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez csak terelés
2011. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyit érnek a második esélyek.
2011. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neki van igaza!

Te fogadtad vissza, akkor nyilván megbocsájtottál neki! Szóval mire föl kell még mindig a régi sípot fújni??? Az már megtörtént, hogy elhagyott, nem tudsz rajta változtatni! Vagy kell így is, vagy nem, de ezzel nem lehet tovább takaróznod! Vagy ez valami bizarr bosszú?!

2011. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

21:49-et is én írtam.

Én 18 évesen jártam így, otthagytam a pasimat 2 hónap után, aztán megint 2 hónap elteltével rájöttem, hogy hiba volt, kaptam még egy esélyt és 6 évig olyan szerelmes voltam, hogy nem is láttam meg más pasit, csak őt! :)

(Aztán rajtunk kívülálló okok miatt szakítottunk 3 hónappal az esküvőnk előtt... ennyit a happy end-ről, de tényleg nem mi csesztük el! :) )

2011. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21:55, azért 2 hónap meg 1 év között van egy kis különbség...

Figyu kérdező, szerintem vigyázz a csajjal. Mivel ilyen sok idő telt el a lelépése után, meglehet, hogy csak pótléknak használ. Egyszeri alkalom miatt meg nem kellett volna kivernie a balhét.

Bár abban igazat kell adnom 21:49-nek, hogy nem kéne így "bosszút állni"...

2011. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

szerintem nem csak neked kell hajtani meg rohanni utána .. ő rontotta el azelőtt ...

vagy ülj le vele és beszéljétek meg... hogy kinek mi az ami nem jó és próbáljatok meg változtatni ezen .

2011. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!