Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén, kinek van igaza?

Most őszintén, kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Szóval emlékszem arra gyerekkoromból, hogy anyám sokszor úgy megvert, hogy nem kaptam levegőt sem.

Amikor ezt felhozom neki, mindig azt mondja, hogy olyan rosszul viselkedtem, és ilyenkor csak ebből tanul a gyerek, de azt is mondja, hogy elég egyszer megverni a gyereket és abból tanul, de arra már nem tud válaszolni, hogy akkor rajtam miért nem segített a verés, hogy többször is meg kellett vernie?

Elítéltek azért, mert amikor erősebb lettem, már én is visszaütöttem anyámnak?

Azt mondja, hogy már ez a kérdés is elmebeteg dolog a részemről, most akkor én vagyok a rossz?


2010. okt. 3. 11:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem mindenki valo szulonek! Anyukad sem, de lehet , sot valoszinu h. nem tehet rola mert az o szulei is kesztyus kezzel bantak vele, de lehettek mas gyermekkori serelmei is ...
2010. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%

Visszaütöttél édesanyádnak??? 0_o

Fogalmad sincs mit el nem követett érted édesanyád, és mennyit szenvedett, míg megszült, felkelt hozzád éjszaka, kivakart a kakiból... és te megütöd???

Már ne is haragudj, de egy édesanyát nem szabad megütni!!! Fogalmad sincs mit áldozott fel érted...

És ő úgy szeret, ahogy soha senki sem fog téged úgy szeretni önzetlenül, ahogy ő...

2010. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
én megvertem volna
2010. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem minden anyuka ilyen kedves 2. válaszoló! Ugyanis engem magasból lesz*r az anyám! A bátyám a kedvenc én dolgozok, takarítok, fát hordok..stb. Bátyám bent lazsál a szobájában! Őt sokszor megverték kiskorában engem nem mert jól viselkedtem! Én ugrálok anyunak, hogy kedvenc legyek de bele fáradtam én neki sose leszek a kedvence! Már bánom, hogy megszülettem! =)
2010. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

11:34

Engem,ha anyám megvert vna tuti,h vissza nem ütök,de a magamét meg mondtam vna,de az is tuti,h nem is látott vna többet, mikor betöltöm a 18-at.

2010. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem bírom az ilyen kérdéseket...

Attól még, hogy anyád egy primitív sz*r alak, még nem kell lecsökkenni a szintjére. Legalább ha már ilyen felnőttnek érzed magad, hogy erre vetemedj, akkor próbálj példát mutatni.

"juj, anyu csúnyát mondott rám, akkor most felpofozom és megverem...!" Pfúj, dedó.

2010. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Remélem azért most átérzed azt is, hogy semmivel sem vagy több nála.
2010. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

Tudtam, hogy le fogtok pontozni a válaszomért, viszont abban is biztos vagyok, hogy ti mind pasik vagytok!

Engem is vertek kiskoromban, édesanyám is és édesapám is, de soha nem ütném meg őket..!

2010. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%

Ez nevetséges... A szülő megütheti a gyerekét?! Ez mégis milyen nevelési forma?!

Szerintem a legaljasabb dolog az, ha valakit ütnek-vernek. Az sosem jó megoldás, azzal csak azt érik el a szülők, hogy a saját gyerekük menekülni fog előlük.

2010. okt. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
11:47 és11:48 Vagyok. Én spec lány. 20 éves. Engem is vertek, de felnőtt fejjel visszagondolva meg is érdemeltem.
2010. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!