Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén, kinek van igaza?

Most őszintén, kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Szóval emlékszem arra gyerekkoromból, hogy anyám sokszor úgy megvert, hogy nem kaptam levegőt sem.

Amikor ezt felhozom neki, mindig azt mondja, hogy olyan rosszul viselkedtem, és ilyenkor csak ebből tanul a gyerek, de azt is mondja, hogy elég egyszer megverni a gyereket és abból tanul, de arra már nem tud válaszolni, hogy akkor rajtam miért nem segített a verés, hogy többször is meg kellett vernie?

Elítéltek azért, mert amikor erősebb lettem, már én is visszaütöttem anyámnak?

Azt mondja, hogy már ez a kérdés is elmebeteg dolog a részemről, most akkor én vagyok a rossz?


2010. okt. 3. 11:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
hu bocsánat csak bekapcsolva maradt a caps lock!
2010. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
66%

Én nem ítéllek el. Valahol igaza van azoknak, akik szerint nem kellene lesüllyedni a szintjére. De valamilyen értelemben meg becsüllek azért, mert túl tudtál lépni azon, hogy az anyád. Sok szülő azt hiszi, hogy a gyerek a tulajdona, bármit megcsinálhat vele. És az emberek nagy része ezt el is fogadja, akármilyen gonoszak velük, nem tesznek magukért, mert "mégiscsak az anyám/ apám stb." Ha úgy vesszük ehhez is kell erő, hogy felülemelkedjél ezen.


A Téged lehurrogoknak kívánok egy ilyen "édesanyát", remélem Te meg minél előbb el tudsz költözni tőle.

2010. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!