Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek volt igaza?...

Szerintetek kinek volt igaza? 13/l

Figyelt kérdés

Ma mamáéknál a kaput festettük.Jött a tesóm,az unokatesóm és az unokatesóm barátja, meg papa festette mert mama főzött...Na mindegy, az a lényeg, hogy az elején festettem én is, az uncsimmal mondta papa, hogy nagyon jól festem, egyszer véletlenül fehéren maradt egy kis rész, az uncsim meg leordította a fejem, hogy hát én meg hogy képzelem ezt, hogy fehéren marad egy kis rész...Bementem, mert megsértődtem (mindenki nagyon jól tudja, hogy könnyen sértődöm) mondtam, hogy jövök haza, haza is kellett volna jönnöm, mert a szobámba egy kicsit kiszeretnék takarítani..Bementem és amikor jöttem haza mondta mama, hogy maradjak meg minden, mondtam, hogy délután lemegyek, mert úgyis kerinél alszom, tőlük egy pár házra van...adtam neki puszit és amikor a másodikat szerettem volna azt mondta, hogy ne puszilgass, amikor meg pakoltam azt mondta, hogy látta már rajtam, hogy tegnap sem akartam ott aludni, hát gondoltam magamba ilyen nincs, ma mindenki megzakkant?Nagyon rosszul esett...Az előbb hívott, hogy akkor megyek-e ebédelni 1-re...

Bocsi ha hosszú lett :S


2011. aug. 5. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el mamádnak az igazat, hogy az unokatesód milyen volt veled, meg a többit..

Amúgy az unokatesód nem normális, azért kiabálni mert kimaradt egy kis folt? Szegényem, és ráadásul csak 13 éves vagy... nem tudom, amúgy vannak napok amikor mindenki meg van zuhanva -.- Én már volt hogy átbőgtem egy egész napot:D

2011. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
nekik
2011. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek lehet szar napja.
2011. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Most mi a kérdés?

Vannak ilyen napok, majd elmúlik, holnap jobb lesz. :)

2011. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%
Mi van?Nagyon nem értem amit itt összehordtál
2011. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1%
egy liba vagy
2011. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Menj ebédelni, lépj túl unokatesód beszólásán. Lehet, hogy Te is könnyen sértődsz meg, ahogy írtad, lehet, hogy a többieknek is ilyen napjuk van. Nem éri meg ezen filóznod, menj, amíg mehetsz hozzájuk. (Én nagyon szívesen mennék, de már sajnos nem élnek a nagyszüleim.)
2011. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

máskor mond meg az unokatesódnak hogy az anyjával ordibáljon. megkell védened magad. a lehető legrosszabb ha eljössz, mert elkönyvelnek hisztisnek.

Szóval legközelebb légy kemény és szólj vissza.


Akik meg azt mondják hú de nagy dolog ez azoknak üzenem hogy egy 13 évesnek ez a nagy dolog, huszonévesnek meg más.

2011. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Most a mama haragszik rád, mert elmentél? Miért nem mondtad, hogy az unokatesód egy paraszt módjára viselkedett? Szerintem menj hozzá ebédelni, este aludja a kerinél (EZT ÍGY NE HASZNÁLD) Ki ez, kerestszülők???XD Holnap meg aludj a mamánál, szerintem ez jó megoldás. Az unokatesódat meg szard le nagy ívből és ne foglalkozz azzal amit mond és ne sértődj meg, mert akkor máskor is piszkálni fog:)

20/L

2011. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

az is lehet, hogy az uncsitesód direkt szólt be, mert őt nem dicsérte meg a papád!! !:)

tényleg megdicsért, úgyhogy biztos jól végezted a munkát! :) nyugodj meg!

lehet csak féltékenységből szólt rá az uncsitesód!

1-re meg menj ebédelni a mamádhoz, biztos valami finom lesz! :)

a mamádnak meg mondd el az igazat, és kérj tőle elnézést!:)

2011. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!