Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek volt igaza?...

Szerintetek kinek volt igaza? 13/l

Figyelt kérdés

Ma mamáéknál a kaput festettük.Jött a tesóm,az unokatesóm és az unokatesóm barátja, meg papa festette mert mama főzött...Na mindegy, az a lényeg, hogy az elején festettem én is, az uncsimmal mondta papa, hogy nagyon jól festem, egyszer véletlenül fehéren maradt egy kis rész, az uncsim meg leordította a fejem, hogy hát én meg hogy képzelem ezt, hogy fehéren marad egy kis rész...Bementem, mert megsértődtem (mindenki nagyon jól tudja, hogy könnyen sértődöm) mondtam, hogy jövök haza, haza is kellett volna jönnöm, mert a szobámba egy kicsit kiszeretnék takarítani..Bementem és amikor jöttem haza mondta mama, hogy maradjak meg minden, mondtam, hogy délután lemegyek, mert úgyis kerinél alszom, tőlük egy pár házra van...adtam neki puszit és amikor a másodikat szerettem volna azt mondta, hogy ne puszilgass, amikor meg pakoltam azt mondta, hogy látta már rajtam, hogy tegnap sem akartam ott aludni, hát gondoltam magamba ilyen nincs, ma mindenki megzakkant?Nagyon rosszul esett...Az előbb hívott, hogy akkor megyek-e ebédelni 1-re...

Bocsi ha hosszú lett :S


2011. aug. 5. 10:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó: 13 évesen szinte mindenkinek ilyen gondjai vannak :)

Nem érdekes, hogy kinek volt igaza, mert szerintem igazából senkinek :D Az uncsidnak azért nem, mert piti dolog miatt üvöltözött, neked azért nem, mert a szívedre vetted, a mamának meg azért nem, mert így nem viszonyulunk az unokánkhoz. Vagy pedig mindenkinek igaza volt, mert bárkinek lehet rossz napja. Ne törődj ezekkel, csak legközelebb ha haza akarsz menni, mondd el, miért döntöttél így, hogy ne legyen félreértés.

2011. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem egy kicsit sokat foglalkozol a saját belső lelkivilágoddal, nem kellene ennyit.


Inkább próbálj befogadóbb lenni, és nyitottabb szemmel járni. Továbbá felejtsd el azt a mesét, hogy minden ember jó, őszinte, és tisztességes, ha az a családod tagja.


Az én anyám apám is egy akkora aljas képmutató szr ember volt hogy hajaj estig mesélhetném. Igaz 13 évesen még nekem sem esett le a 20 fillér, csak vagy kb 8-10 évvel később.

2011. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
* utolsó alatt a ma 10:20-s válaszolót értettem. 88%-os voltam.
2011. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. aug. 5. 10:32
 15/15 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, mondok én valamit ami jól jöhet talán.


Mindíg tedd fel magadban a kérdést, hogy milyen ember az aki....

Továbbá figyeld magad is, hogy mikor mit csinálsz vagy hogyan, és azzal hasonlítsd össze a kérdésre általad (vagy más ismerős, barát) által adott választ.


előző voltam.

2011. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!