Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Összeverekedtem a legjobb...

Összeverekedtem a legjobb barátommal! Egyikünknek sem volt igaza, most lapítunk mindketten. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Szóvá tettem, hogy el akarja jegyezni a környék legrámenősebb, legerőszakosabb lányát. Utálja mindenki a baráti körből, de azt mondták én szóljak, mert tőlem elviseli. Ez lett a vége. Nagyon szeretnék kibékülni (tudom, hogy ő is) és normálisan elmagyarázni egy-két dolgot.
2009. júl. 17. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen kérj tőle bocsánatot. Azzal, hogy tudod, nem lett volna szabad beleszólnod a választásába (hiszen ő fog vele élni!), de a jó szándék vezetett.

Tedd meg minél előbb, mert ahogy telik az idő, egyre nehezebb lesz!

2009. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Okos enged....ha nagyon ki szeretnél vele békülni, akkor neked kellene itt "laposkúszni". (pl. email, vagy telefon) Ha ő is igazi barát , akkor kész a békülésre.

2009. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Fogsz egy üveg bort, becsöngetsz, leültök, megbeszélitek. (Bort megisszátok, de porosodjon!)


Innen opcionális, én ezt tenném:

- Elnézést kérnék, hogy olyanba ütöttem az orrom, ami nem az én dolgom, elmondanám, hogy csak a jó szándék vezetett.

- Hangsúlyoznám, hogy nekem sokat ér a barátságunk.

- Megígérném, hogy csak akkor adok neki párválasztási tanácsot legközelebb, ha kéri. (Ettől a véleményemet még megtarthatom, akár el is mondhatom. Csak nem mindegy, hogyan?)


Kb. ennyi. Nagyfiú(?) vagy, megoldod. :oP

2009. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltátok, hogy azért mert nektek nem tetszik, nem szimpatikus, azért ő szakítson a barátnőjével??? Nem gondoljátok, hogy ez túlzás? Mi jogon bíráljátok meg a választását? Kérjetek bocsánatot!!!!
2009. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Pedig szakítania kell, ha többeknek s eszimnpatikus acsajszi, sajna sok srácot képes egy-egy ribanc elvakítani, hogy szegény srác meg nem veszi észre mi zajlik maga körül, csak ha már kiforgatta mindenéből. Na meg rámenős csajok amúgy is azonnal sicccccc
2009. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is összeverekedtem a legjobb barátommal, mi kibékültünk és azóta csak röhögünk rajta hogy milyen hülyék voltunk régen. Mindenképpen békülj ki vele, akkor is ha nem tetszik a lány akivel jár.
2009. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!