Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell szükségszerűen...

Miért kell szükségszerűen eltávolodni a barátoktól?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó fiúbarátom, imádtam. (nem szerelemmel) Mindenről eltudunk beszélgetni, volt olyan időszak, hogy ha nem tudtunk találkozni, akkor online tartottuk a kapcsolatot, a nap 24 órájában. Mikor nyaralni mentem folyamatosan smseztünk, tényleg nagyon jóban voltunk. Kibeszéltük a csajokat, pasikat, megvigasztaltuk egymást, mindig megnevettetett. Azt mondta, hogy mindig a legjobb barátnője leszek, legyen bármi. Aztán összejött egy lánnyal. Mióta együtt vannak kb. 5x beszéltünk (fél éve járnak!!) A csaj még azt sem 'engedi' neki, hogy msn-en beszélgessünk, a találkozásról pedig szó nem lehet. Nekem viszont borzasztóan hiányzik, hogy legyen valaki akinek elmondhatom a gondjaimat. Vannak barátnőim, de azért egy pasitól tanácsot kérni pasiügyben mégis más. Nem voltam belé sose szerelmes, a csajnak semmi oka nincs rá, hogy 'eltiltson'. Egyszer ráírtam msn-en, szinte le lettem tolva, hogy hogy képzeltem. Már ott tartunk, hogy hiába lenne mondanivalóm és hiába égek a vágytól, hogy beszéljünk, egyszerűen nem merek ráírni. Olyan is volt már, hogy írt, hogy legyek este, mert nem lesz ott a barátnője és akkor beszélhetünk, de olyan abszurd dolognak tartom, hogy a bújkálnunk kelljen. Hébe-hóba sms-t is ír, hogy mi van velem, de azt is csak dugiba, pedig tényleg sosem néztem rá pasiként, 'csak' a legjobb barátom volt. Szerintetek igaza van a barátnőjének?
2011. máj. 21. 21:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
08.21. vagyok, utolsó jól megmagyarázta amire gondoltam. És egészen biztos vagyok benne hogy általánosságban véve az embereknek a házastársuk előrébb van mint a barátaik.
2011. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
én egy szóval sem mondtam, hogy azt akarnám, hogy a barátnője elé kerüljek. ha nekem lenne barátom, nekem is ő lenne az 'első helyen'. csak azért tettem fel a kérdést, mert (szerintem a normálistól eltérő módon) a barátnője 'eltiltotta' tőlem. nekem nem a sorrend a bajom, hanem a teljes tiltás. remélem értitek mire gondolok.
2011. jún. 20. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!