Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú népszerű a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú népszerű a lányok körében, akkor szükségszerűen sok barátnője volt már?

Figyelt kérdés
Mondjuk könnyen barátkozik a lányokkal,megnevetteti őket, a lányok aranyosnak,cukinak tartják,de amúgy férfias fiúról van szó.MAgas, széles váll,izmos test,stb.
2011. júl. 15. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, én ismerek ilyent is, olyant is.
2011. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül
2011. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi az átlag?
2011. júl. 15. 23:55
 4/7 jekyll-fan ***** válasza:

nem feltétlenül, mert lehet, hogy mondjuk pont emiatt nem volt esetleg még egyetlenegy kapcsolata sem, vagy csak nagyon kevés, mert ennyire népszerű...

viszont ha olyan, akinek sok kapcsolata volt már: igazából melyik lány akarna egy olyan pasival járni, aki túlságosan népszerű, és nagy rá az esély, hogy lekoppintsa a lányt, ha talál valakit, akiről úgy gondolja, hogy az egy "jobb példány"???

15/L

2011. júl. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont :) saját példa sajnos...én pontosan ilyen vagyok, bár ennek több oka van. én egyszerűen túlságosan válogatós vagyok, és nem vagyok se partyzós, inkább átlagos, és mivel egy kisebb városba sok a "ribanc"(tehát akik 14 évesen már party, pia, basznak össze vissza), akik nekem nem kellenek, és én többnyire nagyobb városokban ismerkedek, távkapcsolatok viszont egy idő után nem olyanok, mint az elején...így marad a barátság, de persze ez az én példám, tehát nyilván, ha egy olyan helyen laknék, ahol több olyan lány van, aki inkább ez a visszahúzódóbb típus, nekem is lenne már barátnőm hosszútávon is(tehát nem mondom, hogy nem volt, csak rövid távkapcsolatok :( ) :D
2011. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
második válaszoló vagyok, sokszor az ilyeneknek pont azért nincs barátnőjük, vagy legalábbis komoly kapcsolatuk, mert a lányok nem mernek úgy közeledni hozzájuk, félnek h nincs esélyük, féltékenyek a többi lányra, stb.
2011. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb barátomat írtad le:D Neki volt már komoly kapcsolata, de csak egy futó este is (kizárólag smárolás és tapi). Ha fiatal, túl lesz rajta. Amúgy szerintem úgy az esetek háromnegyedében már elég tapasztalt a pasi ilyenkor :)
2011. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!