Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Van egy srác, aki elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van egy srác, aki elég népszerű a lányok körében. Ő nem nyomul senkire, csak mindenki rá. Mit csinálhatnék, hogy felkeltsem a figyelmét, mégse álljak be a "sorba"?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
suliban?
2010. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
akaszd fel magad... az eléggé figyelemfelkeltő, és a sorba tuti nem kerülsz (már) be
2010. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kamuuu ***** válasza:
Ha szép vagy akkor te ne foglalkozz vele semmit ne csinálj hozzá se szólj és akkor majd ő fog téged akarni legalábbis én az ilyen lányokhoz mindig hozzá szólok hogy mér vagy ilyen félénk stb:D:D és akkor ki alakul egyfajta kapcsolat bár az ilyen "nagy menők"-kel való kapcsolat felesleges csak szex vagy rövid kapcsolat lesz.:D
2010. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
semmit! az ilyen 'alpha hím' típusu fiuknál nem sok mindent lehet elérni.
2010. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem van egy tutira jo taktikam az ilyen fiuknal!! Szal a lenyeg, hogy ne nezz ra surun es ha ra is nezel akkor ugy mintha egy atlagos ember lenne!!! Ez tenyleg bejott nalam mert szinte en voltam az egyeduli lany aki nem nyomult arra a pasira hanem o kezdemenyezett...:-)Sms-ben es chaten soha ne kezdemenyezz a pasinal...(foleg ne az ilyen pasiknal)Mert azzal, hogy nem ugy viselkedsz mint a tobbi csaj, felkelted a figyelmet es egy ido utan tutira meg akar majd ismerni!!! Szurkolok...
2010. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah, bocsesz en lany vagyok..de azert remelem nem baj, hogy leirtam a velemenyem..:)
2010. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szemforgatással, meg egyéb bohóckodással semmit nem fogsz elérni, ha egyszer a többi lány meg nyomul. Most gondolj bele fordított esetben te kit választanál. Azt, aki csak ül és néz, vagy azt aki udvarol? Naná, hogy azt, aki nyomul.
2010. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem fogom felakasztani magam-.-

a többieknek meg köszi, lányoknak is:D:D ha valaki tud még okosat mondani, akkor várom ;-)

2010. szept. 13. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Öltözz be roham droidnak és mond meg neki szemtől szembe, hogy az unicornisok márpedig léteznek és punk-tum

én is ugyanezt tettem és már 2 éve házasok vagyunk

2012. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ver a fejed előte a fajba tépd le a felső ruhád és üvölt hogy kijön blölem egy éli VAGY ha lány vagy szerez egy élet hű mű brokit és ted be a bugyidba attol tuti meglepödik ha srác vagy akkorfögd meg a kezéz néz mélyen a szemébe az tán a másik kézel gyengéden simits végig a kezed a lábbán tuti egész nap rád fog gondolni ezzek után.

flopilemez

Fuck yea

2012. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!