Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálhatnék? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék? Mit tegyek? SOS!

Figyelt kérdés

Van egy srác akiért már lassan egy éve oda vagyok. Nem is igazán ismertem de szeptember óta kicsit közelebbi viszonyban vagyunk. 2 évvel idősebb nálam, és valahogy muszály egyszerűen muszály vele összenjönnöm, de ez az utolsó tanév amit a városban töltök. Az alakomon is van mit formálni, a combjaimmal vannak bibik ebben is segíthtnétek, meg hogy egyáltalán, mit tegyek mit mondjak. Délutánonkéánt, szoktunk beszélgetni hetente 2x hétvégén együtt egy baráti társaságban iszunk, és elég sokat chatalünk is. Egy az érdeklődési körünk egyformák a témáink. És tudom, hogy tudna szeretni. Mit csináljak, mit mondjak neki, érdemes e egyáltalán még erre az évre, később működhetne a dolog Mit gondoltok erről az egészről

L/15


2011. szept. 23. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
te bmeg 15 évesen ne igyál
2011. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Muszály = muszáj

2. Lassan belőlem sem marad már semmi, de a combjaim sonkának látom. Minden ember kövérebben klátja azt. Hidd el. Szóval ezzel ne foglalkozz vagy küldj egy képet magadról.

3. Neked kell tudnod, hogy érdemes-e ez a kapcsolat és mit akarsz és nem nekünk.

4. Valakinek kezdeni kell, különben semmi sem lesz.

5. Remélem segítettem.

6. Szia

2011. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!